ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Липко М.М.
Асистент 1 Ковальчук Ю.А.
Асистент 2 Дубовий О.С.
4-ий арбітр Федунець В.І.
4 ТУР
16.08.2019 18:00
"Тернопільський міський стадіон" м. Тернопіль
Гляд.
3600
Темп.
22 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Гамаль Р.Л.
Нива
“Нива”
1:0
(0:0)
Полісся
“Полісся”
“Нива”
“Полісся”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
38’
Картинка
transparent
Картинка
12’
Картинка
19’
51’
Картинка
59’
Картинка
63’
Картинка
76’
Картинка
77’
Картинка
89’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
51’
Картинка
54’
Картинка
64’
Картинка
79’
Картинка
82’
Картинка
90’(2)
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “Полісся”
1 Максим Механів Механів Максим Мозіль Олег Олег Мозіль 1
5 Олег Хруставка Хруставка Олег Мосіюк Олександр Олександр Мосіюк 14
3 Вадим Хохлов Хохлов Вадим Картинка 54’ Адаменко Роман Роман Адаменко 4
33 Максим Демчук Демчук Максим Картинка 12’ Притиковський Денис Денис Притиковський 5
7 Андрій Герт Герт Андрій Бринько Олександр Олександр Бринько 7
15 Тарас Мороз Мороз Тарас Картинка 38’ Картинка 90’(2) Боровець Максим Максим Боровець 73
6 Ігор Кохман Кохман Ігор Картинка 76’ Картинка 19’ Картинка 79’ Чернецький Олександр Олександр Чернецький 8
19 Максим Проців Проців Максим Картинка 51’ Картинка 77’ Картинка 64’ Семчук Вадим Вадим Семчук 19
2 Андрій Скакун Скакун Андрій Картинка 89’ Картинка 80’ Даудов Марат Марат Даудов 10
17 Роман Волохатий Волохатий Роман Картинка 63’ Картинка 51’ Картинка 87’ Немтінов Євгеній Євгеній Немтінов 11
14 Андрій Різник Різник Андрій Картинка 59’ Картинка 90’ Картинка 82’ Галенко Ярослав Ярослав Галенко 17
12 Даніїл Єрмолов Єрмолов Даніїл Федотов Нікіта Нікіта Федотов 70
22 Мирон Бідний Бідний Мирон Картинка 90’ Картинка 82’ Мочевінський Іван Іван Мочевінський 21
23 Валентин Залізняк Залізняк Валентин Картинка 89’ Картинка 90’(2) Швець Сергій Сергій Швець 3
20 Остап Ілюк Ілюк Остап Картинка 64’ Галенков Денис Денис Галенков 9
9 Сергій Кисленко Кисленко Сергій Картинка 77’ Картинка 90+4’ Картинка 79’ Кузнєцов Євген Євген Кузнєцов 6
16 Віталій Тригуба Тригуба Віталій Корохов Євген Євген Корохов 66
18 Андрій Малащук Малащук Андрій Картинка 63’ Картинка 87’ Шаповаленко Артем Артем Шаповаленко 95
11 Ігор Гатала Гатала Ігор Терзі Євгеній Євгеній Терзі 25
8 Руслан Дедух Дедух Руслан
Головний тренер: Головний тренер:
Малик Василь Іванович Безсмертний Анатолій Петрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору