ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кєвліч Є.Ю.
Асистент 1 Можарівський М.Р.
Асистент 2 Михайлюк П.В.
4-ий арбітр Поліщук М.П.
4 ТУР
16.08.2019 17:00
"Жовтневий" м. Кривий Ріг
Гляд.
1500
Темп.
27 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Бондар В.М.
Гірник
“Гірник”
3:3
(1:2)
Миколаїв-2
“Миколаїв-2”
“Гірник”
“Миколаїв-2”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
23’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
6’
Картинка
8’
Картинка
42’
46’(2)
Картинка
48’
Картинка
56’
Картинка
62’
Картинка
65’
Картинка
70’
Картинка
72’
Картинка
75’
Картинка
90+1’
Картинка
Картинка
49’
Картинка
58’
Картинка
72’
Картинка
88’
Картинка
90’
“Гірник” СКЛАДИ КОМАНД “Миколаїв-2”
79 Віталій Онопко Онопко Віталій Крюков Микита Микита Крюков 91
12 Богдан Сокол Сокол Богдан Картинка 48’ Картинка 42’ Задера Дмитро Дмитро Задера 98
33 Володимир Заїменко Заїменко Володимир Картинка 90+1’ Картинка 90’ Березянський Павло Павло Березянський 34
13 Андрій Голуб Голуб Андрій Ляшевський Владислав Владислав Ляшевський 2
4 Ігор Коцюмака Коцюмака Ігор Картинка 46’ Картинка 49’(п) Толгаренко Олександр Олександр Толгаренко 28
10 Андрій Шмат Шмат Андрій Картинка 65’ Біневський Сергій Сергій Біневський 19
25 Андрій Григорик Григорик Андрій Картинка 72’ Картинка 90’ Картинка 90+2’ Сурженко Максим Максим Сурженко 54
18 Ігор Яровой Яровой Ігор Картинка 62’(н/п) Картинка 70’ Картинка 6’ Картинка 72’ Швець Владислав Владислав Швець 89
7 Ігор Бука Бука Ігор Картинка 23’ Картинка 8’ Зарічнюк Євген Євген Зарічнюк 25
77 Сергій Цибульський Цибульський Сергій Картинка 46’(2) Картинка 88’ Росляков Владислав Владислав Росляков 65
71 Євген Кателін Кателін Євген Картинка 56’ Картинка 58’ Студенко Вячеслав Вячеслав Студенко 27
31 Дмитро Черниш Черниш Дмитро Жемчужний Сергій Сергій Жемчужний 71
23 Давид Бондарєв Бондарєв Давид Змієвський Сергій Сергій Змієвський 3
22 Віталій Фетісов Фетісов Віталій Картинка 46’ Бурахович Олександр Олександр Бурахович 6
19 Владислав Сосєдко Сосєдко Владислав Картинка 72’ Солдатов Олександр Олександр Солдатов 20
24 Гліб Попчук Попчук Гліб Фальковський Данило Данило Фальковський 22
8 Олександр П'ятов П'ятов Олександр Картинка 65’ Картинка 58’ Бардадим Дмитро Дмитро Бардадим 36
11 Ярослав Гоменко Гоменко Ярослав Картинка 46’(2) Картинка 90’ Цвєтков Даниїл Даниїл Цвєтков 48
21 Сергій Гвоздевич Гвоздевич Сергій Картинка 70’ Картинка 72’ Картинка 75’
9 Олександр Прялкін Прялкін Олександр Картинка 56’
Головний тренер: Головний тренер:
Приходько Геннадій Миколайович Чаус Юрій Богданович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору