ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кузовлєв Д.І.
Асистент 1 Толмачов С.І.
Асистент 2 Целовальник О.М.
4-ий арбітр Дорош В.В.
4 ТУР
17.08.2019 17:00
"Оболонь-Арена" м. Київ
Гляд.
1300
Темп.
17 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Плужник О.О.
Оболонь Бровар
“Оболонь Бровар”
4:3
(2:1)
Минай
“Минай”
“Оболонь Бровар”
“Минай”
transparent
transparent
transparent
transparent
19’
Картинка
transparent
24’
Картинка
27’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
7’
Картинка
34’
Картинка
38’
Картинка
45’
51’
Картинка
55’
Картинка
57’
Картинка
61’
Картинка
71’
Картинка
74’
Картинка
82’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
52’
Картинка
58’
Картинка
63’
Картинка
65’
Картинка
78’
“Оболонь Бровар” СКЛАДИ КОМАНД “Минай”
1 Назарій Федорівський Федорівський Назарій Попович Андрій Андрій Попович 1
14 Олександр Батальський Батальський Олександр Картинка 24’ Картинка 34’ Картинка 46’ Беца Василь Василь Беца 5
22 Юрій Бровченко Бровченко Юрій Картинка 71’ Картинка 82’ Картинка 46’(2) Допілка Олег Олег Допілка 3
80 Євген Єфремов Єфремов Євген Стасюк Петро Петро Стасюк 95
4 Олексій Майданевич Майданевич Олексій Картинка 19’ Дмитренко Олег Олег Дмитренко 4
13 Ігор Мединський Мединський Ігор Картинка 27’ Картинка 90’ Картинка 78’ Вагін Ігор Ігор Вагін 8
88 Максим Покотилюк Покотилюк Максим Картинка 74’ Картинка 7’ Картинка 52’(п) Нурієв Анатолій Анатолій Нурієв 7
19 Андрій Семенко Семенко Андрій Сантос Гонсалвес Антоніо Франціско Антоніо Франціско Сантос Гонсалвес 2
10 Олег Слободян Слободян Олег Картинка 57’ Картинка 45’ Картинка 65’ Араужу Ді Олівейра Енріке Енріке Араужу Ді Олівейра 30
3 Артем Тєрєхов Тєрєхов Артем Картинка 63’ Маїк Олег Олег Маїк 19
11 Владислав Улянченко Улянченко Владислав Картинка 51’ Картинка 55’ Картинка 61’ Картинка 38’ Картинка 58’ Шпак Олексій Олексій Шпак 13
97 Іван Тюрін Тюрін Іван Кулініч Артем Артем Кулініч 33
15 Олександр Гуськов Гуськов Олександр Картинка 61’ Картинка 78’ Гавриленко Максим Максим Гавриленко 11
9 Артем Ковбаса Ковбаса Артем Картинка 58’ Страшкевич Вадим Вадим Страшкевич 17
8 Олексій Савченко Савченко Олексій Картинка 57’ Картинка 88’ Картинка 63’ Гегедош Роберт Роберт Гегедош 88
16 Костянтин Коваленко Коваленко Костянтин Картинка 88’ Кополовець Михайло Михайло Кополовець 18
7 Денис Островський Островський Денис Картинка 90’ Картинка 46’(2) Пиняшко Василь Василь Пиняшко 20
74 Максим Потопальський Потопальський Максим Микуляк Владислав Владислав Микуляк 10
17 Валерій Степаненко Степаненко Валерій Картинка 46’ Жичиков Максим Максим Жичиков 29
69 Володимир Ткач Ткач Володимир Картинка 82’ Маткобожик Олександр Олександр Маткобожик 15
Головний тренер: Головний тренер:
Ковалець Сергій Іванович Кобін Василь Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору