ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сташук І.І.
Асистент 1 Гашков Є.Л.
Асистент 2 Беркут О.А.
4-ий арбітр Когут О.О.
6 ТУР
31.08.2019 17:30
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
2600
Темп.
28 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Якименко О.В.
Агробізнес
“Агробізнес”
2:0
(1:0)
Металург
“Металург”
“Агробізнес”
“Металург”
transparent
transparent
9’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
15’
Картинка
35’
54’
Картинка
62’(2)
Картинка
68’
Картинка
70’
Картинка
72’
Картинка
73’
Картинка
Картинка
72’
Картинка
75’
Картинка
80’
Картинка
86’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Металург”
12 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Петриченко Богдан Богдан Петриченко 21
3 Педро Гарсія Кампіло Гарсія Кампіло Педро Картинка 72’ Картинка 77’ Рудика Сергій Сергій Рудика 19
17 Ігор Курило Курило Ігор Кулинич Сергій Сергій Кулинич 55
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Бєлоусов Денис Денис Бєлоусов 47
9 Роман Гагун Гагун Роман Ковальчук Тарас Тарас Ковальчук 6
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 62’ Разуваєв Олексій Олексій Разуваєв 10
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Сарапій Едуард Едуард Сарапій 5
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 54’ Картинка 73’ Петров Вадим Вадим Петров 7
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 62’(2) Картинка 80’ Могильний Богдан Богдан Могильний 59
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 9’ Картинка 15’ Картинка 75’ Сачко Юрій Юрій Сачко 77
77 Ігор Сікорський Сікорський Ігор Картинка 68’ Картинка 35’ Картинка 72’ Щебетун Олексій Олексій Щебетун 11
1 Олександр Воробей Воробей Олександр Леонідов Владислав Владислав Леонідов 29
31 Євгеній Панченко Панченко Євгеній Картинка 80’ Загоруйко Ігор Ігор Загоруйко 88
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Картинка 77’ Картинка 72’ Лихобабенко Дмитро Дмитро Лихобабенко 33
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 75’ Картинка 86’ Черній Костянтин Костянтин Черній 80
5 Сергій Палюх Палюх Сергій Олійник Дмитро Дмитро Олійник 99
4 Назар Стасишин Стасишин Назар Сухіна Євгеній Євгеній Сухіна 23
11 Олексій Зінкевич Зінкевич Олексій Картинка 62’(2)
22 Дмитро Вергун Вергун Дмитро Картинка 62’
29 Роман Дідик Дідик Роман
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 73’
18 Іван Когут Когут Іван
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 68’ Картинка 70’
Головний тренер: Головний тренер:
Маркевич Остап Миронович Богатир Іван Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору