ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Галіцин Р.В.
Асистент 1 Кравченко Ю.С.
Асистент 2 Лапицький О.С.
4-ий арбітр Садковський І.В.
6 ТУР
31.08.2019 17:00
"Тернопільський міський стадіон" м. Тернопіль
Гляд.
4000
Темп.
28 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Маковій В.Д.
Нива
“Нива”
2:2
(2:0)
Поділля
“Поділля”
“Нива”
“Поділля”
transparent
transparent
transparent
transparent
17’
Картинка
transparent
transparent
29’
Картинка
transparent
transparent
44’
Картинка
Картинка
21’
Картинка
32’
Картинка
45’
54’
Картинка
58’
Картинка
62’
Картинка
68’
Картинка
78’
Картинка
81’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
75’
Картинка
77’
Картинка
80’
Картинка
83’
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “Поділля”
1 Максим Механів Механів Максим Федоренко Андрій Андрій Федоренко 1
7 Андрій Герт Герт Андрій Картинка 45’ Морговський Ян Ян Морговський 7
3 Вадим Хохлов Хохлов Вадим Картинка 32’ Воловик Олександр Олександр Воловик 14
33 Максим Демчук Демчук Максим Картинка 21’ Шпікула Ярослав Ярослав Шпікула 11
5 Олег Хруставка Хруставка Олег Охрончук Владислав Владислав Охрончук 15
15 Тарас Мороз Мороз Тарас Картинка 81’ Ліповуз Андрій Андрій Ліповуз 8
6 Ігор Кохман Кохман Ігор Картинка 44’ Картинка 88’ Дорошенко Арсентій Арсентій Дорошенко 27
19 Максим Проців Проців Максим Картинка 17’ Картинка 62’ Зуєвич Сергій Сергій Зуєвич 19
17 Роман Волохатий Волохатий Роман Картинка 29’ Картинка 54’ Картинка 46’ Муляр Андрій Андрій Муляр 10
2 Андрій Скакун Скакун Андрій Картинка 58’ Картинка 46’(2) Опря Роман Роман Опря 21
14 Андрій Різник Різник Андрій Картинка 68’ ,78’ Картинка Картинка 83’ Каверін Віталій Віталій Каверін 49
12 Даніїл Єрмолов Єрмолов Даніїл Нестеренко Єгор Єгор Нестеренко 35
22 Мирон Бідний Бідний Мирон Картинка 46’ Картинка 80’ Музичук Олександр Олександр Музичук 17
11 Ігор Гатала Гатала Ігор Картинка 58’ Картинка 46’(2) Картинка 75’ Картинка 77’ Гайдаш Артем Артем Гайдаш 9
8 Руслан Дедух Дедух Руслан Картинка 88’ Погорілий Владислав Владислав Погорілий 3
23 Валентин Залізняк Залізняк Валентин Калінін В'ячеслав В'ячеслав Калінін 97
20 Остап Ілюк Ілюк Остап Картинка 81’ Панасенков Артем Артем Панасенков 20
9 Сергій Кисленко Кисленко Сергій Картинка 62’ Романюк Артем Артем Романюк 5
18 Андрій Малащук Малащук Андрій Картинка 54’ Майко Олександр Олександр Майко 33
16 Віталій Тригуба Тригуба Віталій Галета Артем Артем Галета 99
Зощук Андрій Андрій Зощук 6
Буценко Ярослав Ярослав Буценко 4
Головний тренер: Головний тренер:
Малик Василь Іванович Костишин Віталій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору