ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Подригуля В.В.
Асистент 1 Дубовий О.С.
Асистент 2 Пилипенко Я.М.
4-ий арбітр Титов О.І.
6 ТУР
01.09.2019 17:00
"Ювілейний" м. Буча
Гляд.
900
Темп.
25 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Козачук Ю.П.
Оболонь Бровар-2
“Оболонь Бровар-2”
0:4
(0:0)
Верес
“Верес”
“Оболонь Бровар-2”
“Верес”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
46’(3)
Картинка
76’
Картинка
83’
Картинка
89’(2)
Картинка
Картинка
50’
Картинка
67’
Картинка
70’
Картинка
78’
Картинка
84’
Картинка
84’
“Оболонь Бровар-2” СКЛАДИ КОМАНД “Верес”
45 Володимир Коломієць Коломієць Володимир Бабійчук Максим Максим Бабійчук 1
74 Максим Потопальський Потопальський Максим Чеботаєв Сергій Сергій Чеботаєв 25
96 Юрій Мате Мате Юрій Ховбоша Дмитро Дмитро Ховбоша 3
17 Валерій Степаненко Степаненко Валерій Картинка 70’ Петько Сергій Сергій Петько 32
2 Нікіта Глошардін Глошардін Нікіта Картинка 46’ Солдат Ігор Ігор Солдат 4
6 Андрій Корнєв Корнєв Андрій Картинка 76’ Картинка 90’ Кучеров Валерій Валерій Кучеров 29
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор Картинка 46’(2) Картинка 50’ Картинка 89’ Морозенко Євген Євген Морозенко 10
94 Тарас Пучковський Пучковський Тарас Картинка 46’(3) Картинка 78’ Гребенюк Іван Іван Гребенюк 21
44 Дмитро Касімов Касімов Дмитро Картинка 89’(2) Картинка 67’ Картинка 84’ Яременко Антон Антон Яременко 22
69 Володимир Ткач Ткач Володимир Картинка 86’ Соломка Юрій Юрій Соломка 69
89 Антон Рафальський Рафальський Антон Картинка 84’ Картинка 86’(2) Шестаков Михайло Михайло Шестаков 9
55 Максим Дьогтяр Дьогтяр Максим Фіяло Ігор Ігор Фіяло 55
77 Богдан Покойовий Покойовий Богдан Картинка 46’ Картинка 83’ Картинка 89’ Любчак Сергій Сергій Любчак 14
5 Марлен Чобанов Чобанов Марлен Картинка 46’(2) Картинка 78’ Пінчук Тарас Тарас Пінчук 2
25 Ярослав Дишкант Дишкант Ярослав Картинка 86’ Дударенко Олександр Олександр Дударенко 20
95 Дмитрій Сичевський Сичевський Дмитрій Картинка 89’(2) Картинка 84’ Євдокимов Антон Антон Євдокимов 7
70 Дмитро Кузьменков Кузьменков Дмитро Картинка 86’(2) Сад Валерій Валерій Сад 8
35 Єгор Грабовський Грабовський Єгор
90 Денис Лаврієнко Лаврієнко Денис
7 Денис Островський Островський Денис Картинка 46’(3)
99 Артем Дерев'яго Дерев'яго Артем Картинка 76’
29 Іван Чистяк Чистяк Іван
27 Богдан Козій Козій Богдан
Головний тренер: Головний тренер:
Мазуренко Олег Миколайович Вірт Юрій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору