ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кальонов О.О.
Асистент 1 Ісаєв А.Ю.
Асистент 2 Зоренко Ю.В.
4-ий арбітр Садковський І.В.
8 ТУР
08.09.2019 17:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
2950
Темп.
25 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Криницький В.М.
Агробізнес
“Агробізнес”
4:0
(2:0)
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“Агробізнес”
“Гірник-Спорт”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
31’
Картинка
transparent
36’
Картинка
transparent
Картинка
40’
55’
Картинка
58’
Картинка
65’
Картинка
73’
Картинка
76’
Картинка
81’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
57’
Картинка
59’
Картинка
74’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Гірник-Спорт”
1 Олександр Воробей Воробей Олександр Данкович Роман Роман Данкович 92
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Картинка 81’ Суханов Сергій Сергій Суханов 95
17 Ігор Курило Курило Ігор Кравчук Юрій Юрій Кравчук 5
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Картинка 87’ Білий Іван Іван Білий 88
9 Роман Гагун Гагун Роман Шопін Володимир Володимир Шопін 91
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 55’ Картинка 62’ Картинка 74’ Лозовий Євгеній Євгеній Лозовий 65
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Картинка 46’ Батюшин Юрій Юрій Батюшин 23
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 76’ Картинка 57’ Чепелюк Олександр Олександр Чепелюк 15
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 31’ Картинка 59’ Котляр Антон Антон Котляр 17
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 36’ Картинка 73’ Лиховидько Віктор Віктор Лиховидько 3
77 Ігор Сікорський Сікорський Ігор Картинка 58’ Картинка 65’ Картинка 40’ Хомченко Віктор Віктор Хомченко 70
12 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Ситников Антон Антон Ситников 1
31 Євгеній Панченко Панченко Євгеній Картинка 46’ Збунь Олексій Олексій Збунь 77
3 Педро Гарсія Кампіло Гарсія Кампіло Педро Картинка 81’ Деркач Андрій Андрій Деркач 35
5 Сергій Палюх Палюх Сергій Картинка 87’ Картинка 57’ Головко Олександр Олександр Головко 81
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 59’ Одарюк Володимир Володимир Одарюк 19
4 Назар Стасишин Стасишин Назар Ралюченко Андрій Андрій Ралюченко 32
22 Дмитро Вергун Вергун Дмитро Черниш Денис Денис Черниш 18
29 Роман Дідик Дідик Роман Картинка 74’ Білоус Сергій Сергій Білоус 11
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 76’ Картинка 40’ Хоцяновський Артем Артем Хоцяновський 7
18 Іван Когут Когут Іван
11 Олексій Зінкевич Зінкевич Олексій Картинка 55’
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 65’
Головний тренер: Головний тренер:
Маркевич Остап Миронович Мазяр Володимир Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору