ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Райда М.М.
Асистент 1 Поважний Я.О.
Асистент 2 Попельницький Д.А.
4-ий арбітр Макаренко Є.О.
8 ТУР
08.09.2019 16:00
"Центральний" м. Черкаси
Гляд.
700
Темп.
27 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Головков О.В.
Черкащина
“Черкащина”
0:3
(0:1)
Металург
“Металург”
“Черкащина”
“Металург”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
Картинка
33’
Картинка
37’
50’
Картинка
58’
Картинка
73’
Картинка
82’
Картинка
83’
Картинка
Картинка
57’
Картинка
65’
Картинка
72’
Картинка
77’
Картинка
80’
Картинка
88’
“Черкащина” СКЛАДИ КОМАНД “Металург”
12 Владислав Марченко Марченко Владислав Петриченко Богдан Богдан Петриченко 21
32 Дмитро Кошелюк Кошелюк Дмитро Рудика Сергій Сергій Рудика 19
14 Михайло Цебро Цебро Михайло Картинка 82’ Кулинич Сергій Сергій Кулинич 55
2 Анатолій Бурлін Бурлін Анатолій Картинка 87’ Бєлоусов Денис Денис Бєлоусов 47
13 Вадим Чорний Чорний Вадим Мягков Павло Павло Мягков 3
7 Олександр Медведь Медведь Олександр Картинка 83’ Картинка 37’ Картинка 72’ Разуваєв Олексій Олексій Разуваєв 10
15 Олександр Цибульник Цибульник Олександр Картинка 45’ Картинка 33’(п) Сарапій Едуард Едуард Сарапій 5
21 Андрій Сторчоус Сторчоус Андрій Картинка 57’ Картинка 80’ Могильний Богдан Богдан Могильний 59
92 Максим Зеленевич Зеленевич Максим Картинка 73’ Трояновський Євген Євген Трояновський 27
20 Юрій Малєй Малєй Юрій Картинка 50’ Картинка 58’ Сачко Юрій Юрій Сачко 77
9 Андрій Фаюк Фаюк Андрій Картинка 65’ Черній Костянтин Костянтин Черній 80
31 Андрій Лєнчінков Лєнчінков Андрій Леонідов Владислав Владислав Леонідов 29
18 Вячеслав Орел Орел Вячеслав Картинка 72’ Картинка 77’ Картинка 90+4’ Загоруйко Ігор Ігор Загоруйко 88
22 Денис Шурубура Шурубура Денис Картинка 65’ Ковальчук Тарас Тарас Ковальчук 6
27 Вадим Тенжицький Тенжицький Вадим Картинка 82’ Картинка 87’ Картинка 88’ Рудич Валентин Валентин Рудич 22
95 Тимур Погранічний Погранічний Тимур Картинка 58’ Картинка 80’ Петров Вадим Вадим Петров 7
71 Іван Антонюк Антонюк Іван Олійник Дмитро Дмитро Олійник 99
6 Станіслав Стрикаль Стрикаль Станіслав Сухіна Євгеній Євгеній Сухіна 23
16 Станіслав Нікішов Нікішов Станіслав
10 Максим Авер'янов Авер'янов Максим Картинка 73’
17 Олексій Передерій Передерій Олексій
Головний тренер: Головний тренер:
Кобзар Віталій Юрійович Богатир Іван Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору