ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Липко М.М.
Асистент 1 Капленко О.Ю.
Асистент 2 Можарівський М.Р.
4-ий арбітр Бондарчук І.Р.
8 ТУР
08.09.2019 16:00
"Діназ" с. Демидів
Гляд.
400
Темп.
24 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Плужник О.О.
Діназ
“Діназ”
4:0
(1:0)
Верес
“Верес”
“Діназ”
“Верес”
transparent
transparent
transparent
14’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
40’
Картинка
45+1’
Картинка
48’
Картинка
52’
Картинка
60’
Картинка
62’
Картинка
70’
Картинка
74’
Картинка
78’
Картинка
79’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
55’
Картинка
61’
Картинка
69’
Картинка
72’
Картинка
84’
Картинка
90+3’
“Діназ” СКЛАДИ КОМАНД “Верес”
30 Олексій Крупниченко Крупниченко Олексій Фіяло Ігор Ігор Фіяло 55
8 Володимир Крохмаль Крохмаль Володимир Картинка 72’ Картинка 74’ Ховбоша Дмитро Дмитро Ховбоша 3
9 Валентин Корешков Корешков Валентин Картинка 61’ Петько Сергій Сергій Петько 32
24 Андрій Волошин Волошин Андрій Пінчук Тарас Тарас Пінчук 2
4 Володимир Дмитренко Дмитренко Володимир Картинка 52’ Картинка 70’ Картинка 54’ Чеботаєв Сергій Сергій Чеботаєв 25
14 Денис Петренко Петренко Денис Картинка 40’ Кучеров Валерій Валерій Кучеров 29
70 Сергій Ічанський Ічанський Сергій Картинка 69’ Морозенко Євген Євген Морозенко 10
15 Вадим Бовтрук Бовтрук Вадим Картинка 78’ Картинка 55’ Солдат Ігор Ігор Солдат 4
81 Олексій Бриженко Бриженко Олексій Картинка 60’ Мисик Мар'ян Мар'ян Мисик 33
99 Сергій Русьян Русьян Сергій Картинка 45+1’ Картинка 62’ Соломка Юрій Юрій Соломка 69
75 Ілля Терещенко Терещенко Ілля Картинка 14’ Картинка 48’ Картинка 90’ Картинка 72’ Яременко Антон Антон Яременко 22
1 Іван Крикнін Крикнін Іван Ющишин Вадим Вадим Ющишин 23
7 Сергій Каркошкін Каркошкін Сергій Картинка 78’ Любчак Сергій Сергій Любчак 14
19 Тамаз Авдалян Авдалян Тамаз Картинка 62’ Картинка 79’ Дударенко Олександр Олександр Дударенко 20
97 Ярослав Ізотов Ізотов Ярослав Картинка 74’ Картинка 69’ Картинка 84’ Євдокимов Антон Антон Євдокимов 7
5 Олексій Чернишов Чернишов Олексій Картинка 60’ Картинка 55’ Гребенюк Іван Іван Гребенюк 21
10 Артем Марченко Марченко Артем Картинка 90’ Картинка 72’ Картинка 90+3’ Сад Валерій Валерій Сад 8
21 Андрій Липовий Липовий Андрій Микитин Віталій Віталій Микитин 99
23 Роман Помазан Помазан Роман
2 Олександр Гарбар Гарбар Олександр
22 Дмитро Прима Прима Дмитро
Головний тренер: Головний тренер:
Вірт Юрій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору