ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Когут О.О.
Асистент 1 Федунець В.І.
Асистент 2 Кобялко Р.М.
4-ий арбітр Байдюк М.Ю.
8 ТУР
08.09.2019 17:00
"Буковина" м. Чернівці
Гляд.
1000
Темп.
26 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Скрипак С.В.
Буковина
“Буковина”
1:4
(0:1)
Поділля
“Поділля”
“Буковина”
“Поділля”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
20’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
44’
Картинка
Картинка
1’
Картинка
18’
Картинка
31’
46’
Картинка
53’
Картинка
66’
Картинка
71’
Картинка
81’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
48’
Картинка
53’
Картинка
65’
Картинка
66’(2)
Картинка
69’
Картинка
82’
Картинка
90’
“Буковина” СКЛАДИ КОМАНД “Поділля”
74 Марк Медведєв Медведєв Марк Федоренко Андрій Андрій Федоренко 1
3 Іван Азаренко Азаренко Іван Картинка 82’ Шпікула Ярослав Ярослав Шпікула 11
5 Даніел Раулюк Раулюк Даніел Картинка 71’ Картинка 31’ Морговський Ян Ян Морговський 7
6 Олександр Жумига Жумига Олександр Картинка 44’ Охрончук Владислав Владислав Охрончук 15
7 Андрій Понєдєльнік Понєдєльнік Андрій Картинка 48’ Воловик Олександр Олександр Воловик 14
8 Ігор Крашневський Крашневський Ігор Картинка 20’ Картинка 46’ Картинка 18’ Картинка 66’(2) Ліповуз Андрій Андрій Ліповуз 8
9 Євген Сантрапинських Сантрапинських Євген Муляр Андрій Андрій Муляр 10
10 Ладік Мєлконян Мєлконян Ладік Картинка 53’ Зуєвич Сергій Сергій Зуєвич 19
13 Андрій Шишигін Шишигін Андрій Картинка 53’ Картинка 86’ Картинка 90’ Каверін Віталій Віталій Каверін 49
17 Богдан Іванченко Іванченко Богдан Картинка 86’ Картинка 1’ Картинка 69’ Музичук Олександр Олександр Музичук 17
77 Василь Палагнюк Палагнюк Василь Картинка 66’ Картинка 46’(2) Гайдаш Артем Артем Гайдаш 9
1 Роман Чопко Чопко Роман Нестеренко Єгор Єгор Нестеренко 35
11 Василь Гакман Гакман Василь Картинка 46’ Картинка 81’ Картинка 82’ Погорілий Владислав Владислав Погорілий 3
20 Александру-Васілє Мунтян Мунтян Александру-Васілє Картинка 66’ Картинка 69’ Калінін В'ячеслав В'ячеслав Калінін 97
21 Тарас Сивка Сивка Тарас Картинка 86’ Картинка 90’ Панасенков Артем Артем Панасенков 20
35 Ілля Томнюк Томнюк Ілля Картинка 46’(2) Картинка 65’ Опря Роман Роман Опря 21
19 Віталій Полянський Полянський Віталій Картинка 53’ Картинка 66’(2) Дорошенко Арсентій Арсентій Дорошенко 27
Галета Артем Артем Галета 99
Головний тренер: Головний тренер:
Костишин Віталій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору