ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Козорог К.В.
Асистент 1 Аврамчук В.О.
Асистент 2 Парасунько О.В.
4-ий арбітр Дубровець П.В.
8 ТУР
08.09.2019 17:30
"Спартак-Арена" м. Житомир
Гляд.
2000
Темп.
28 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Боклажко С.І.
Полісся
“Полісся”
2:0
(0:0)
Калуш
“Калуш”
“Полісся”
“Калуш”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
26’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
33’
57’
Картинка
68’
Картинка
70’
Картинка
74’
Картинка
84’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
49’
Картинка
58’
Картинка
62’
Картинка
73’
Картинка
75’
Картинка
77’
Картинка
82’
“Полісся” СКЛАДИ КОМАНД “Калуш”
1 Олег Мозіль Мозіль Олег Попович Єгор Єгор Попович 1
7 Олександр Бринько Бринько Олександр Лаврук Святослав Святослав Лаврук 5
4 Роман Адаменко Адаменко Роман Картинка 58’ Габріель Дос Дос Габріель 9
5 Денис Притиковський Притиковський Денис Картинка 70’ Картинка 77’ Лебедь Роман Роман Лебедь 10
14 Олександр Мосіюк Мосіюк Олександр Картинка 68’ Картинка 82’ Книш Данило Данило Книш 14
73 Максим Боровець Боровець Максим Картинка 60’ Заваляк Володимир Володимир Заваляк 15
8 Олександр Чернецький Чернецький Олександр Картинка 71’ Савошко Володимир Володимир Савошко 17
19 Вадим Семчук Семчук Вадим Картинка 57’ Картинка 84’ Картинка 73’ Ременюк Андрій Андрій Ременюк 23
10 Марат Даудов Даудов Марат Картинка 74’ Матушевський Олег Олег Матушевський 33
11 Євгеній Немтінов Немтінов Євгеній Картинка 26’ Картинка 87’ Картинка 33’ Поручинський Ігор Ігор Поручинський 35
17 Ярослав Галенко Галенко Ярослав Картинка 89’ Картинка 49’ Картинка 75’ Богач Ігор Ігор Богач 40
70 Нікіта Федотов Федотов Нікіта Злотар Кирило Кирило Злотар 31
66 Євген Корохов Корохов Євген Гончар Владислав Владислав Гончар 2
3 Сергій Швець Швець Сергій Картинка 62’ Олевич Ярослав Ярослав Олевич 3
6 Євген Кузнєцов Кузнєцов Євген Картинка 73’ Скакун Дмитро Дмитро Скакун 7
96 Володимир Донцов Донцов Володимир Картинка 58’ Горбаченко Владислав Владислав Горбаченко 11
21 Іван Мочевінський Мочевінський Іван Картинка 87’ Картинка 77’ Легкий Іван Іван Легкий 37
25 Євгеній Терзі Терзі Євгеній Картинка 71’ Картинка 75’ Денега Богдан Богдан Денега 77
77 Дмитро Задерецький Задерецький Дмитро Картинка 74’
15 Андрій Власюк Власюк Андрій Картинка 68’
9 Денис Галенков Галенков Денис Картинка 84’
Головний тренер: Головний тренер:
Безсмертний Анатолій Петрович Блажаєв Павло Олексійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору