ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Децюк П.І.
Асистент 1 Резніченко О.В.
Асистент 2 Петрова І.В.
4-ий арбітр Усова К.І.
8 ТУР
08.09.2019 16:00
"Ювілейний" м. Буча
Гляд.
300
Темп.
27 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Трач Б.Б.
Оболонь Бровар-2
“Оболонь Бровар-2”
1:2
(0:1)
Нива
“Нива”
“Оболонь Бровар-2”
“Нива”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
38’
Картинка
transparent
Картинка
32’
46’(2)
Картинка
51’
Картинка
58’
Картинка
62’
Картинка
67’
Картинка
75’
Картинка
83’
Картинка
Картинка
55’
Картинка
88’
Картинка
89’
“Оболонь Бровар-2” СКЛАДИ КОМАНД “Нива”
45 Володимир Коломієць Коломієць Володимир Гурідов Максим Максим Гурідов 99
17 Валерій Степаненко Степаненко Валерій Калітов Олександр Олександр Калітов 25
5 Марлен Чобанов Чобанов Марлен Попов Дмитро Дмитро Попов 5
96 Юрій Мате Мате Юрій Картинка 62’ Картинка 88’ Дворовенко Владислав Владислав Дворовенко 95
77 Богдан Покойовий Покойовий Богдан Картинка 75’ Картинка 83’ Когут Владислав Владислав Когут 16
6 Андрій Корнєв Корнєв Андрій Картинка 38’ Картинка 55’ Долінський Денис Денис Долінський 19
11 Владислав Улянченко Улянченко Владислав Картинка 51’ Картинка 67’ Брижчук Тимофій Тимофій Брижчук 10
94 Тарас Пучковський Пучковський Тарас Картинка 46’ Загорулько Артур Артур Загорулько 93
44 Дмитро Касімов Касімов Дмитро Маляренко Ігор Ігор Маляренко 11
7 Денис Островський Островський Денис Картинка 32’ Картинка 90’ Браславський Ярослав Ярослав Браславський 9
69 Володимир Ткач Ткач Володимир Картинка 46’(2) Картинка 89’ Брижчук Антон Антон Брижчук 7
55 Максим Дьогтяр Дьогтяр Максим Мукомел Леонід Леонід Мукомел 1
2 Нікіта Глошардін Глошардін Нікіта Картинка 89’ Рогозін Андрій Андрій Рогозін 17
35 Єгор Грабовський Грабовський Єгор Подкуйко Давид Давид Подкуйко 4
25 Ярослав Дишкант Дишкант Ярослав Картинка 67’ Бондарчук Сергій Сергій Бондарчук 20
27 Богдан Козій Козій Богдан Картинка 46’ Картинка 90’ Гукасян Ашот Ашот Гукасян 33
99 Артем Дерев'яго Дерев'яго Артем Картинка 83’ Виздрик Назар Назар Виздрик 2
70 Дмитро Кузьменков Кузьменков Дмитро Кобенда Назар Назар Кобенда 21
95 Дмитрій Сичевський Сичевський Дмитрій Червінський Денис Денис Червінський 6
89 Антон Рафальський Рафальський Антон Картинка 46’(2) Картинка 58’
29 Іван Чистяк Чистяк Іван
90 Денис Лаврієнко Лаврієнко Денис
74 Максим Потопальський Потопальський Максим Картинка 62’
Головний тренер: Головний тренер:
Мазуренко Олег Миколайович Нгаха Пунгуе Колінс Стробель
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору