ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Іванов Ю.В.
Асистент 1 Скрипка А.М.
Асистент 2 Чертоляс М.В.
4-ий арбітр Шандор О.А.
10 ТУР
21.09.2019 17:00
"СКІФ" м. Львів
Гляд.
4200
Темп.
15 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Криницький В.М.
Рух
“Рух”
0:1
(0:1)
Оболонь Бровар
“Оболонь Бровар”
“Рух”
“Оболонь Бровар”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
transparent
21’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
39’
53’
Картинка
57’
Картинка
63’
Картинка
77’
Картинка
80’
Картинка
90+4’
Картинка
Картинка
56’
Картинка
58’
Картинка
61’
Картинка
65’
Картинка
68’
Картинка
73’
Картинка
82’
Картинка
83’
Картинка
84’
“Рух” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь Бровар”
21 Роман Мисак Мисак Роман Федорівський Назарій Назарій Федорівський 1
31  Да Сілва Леандро Да Сілва Леандро Картинка 15’(аг) Картинка 77’ Картинка 56’ Батальський Олександр Олександр Батальський 14
8 Дмитро Нємчанінов Нємчанінов Дмитро Картинка 90+4’ Безуглий Микита Микита Безуглий 33
99 Ростислав Русин Русин Ростислав Картинка 57’ Картинка 83’ Валєєв Рінар Рінар Валєєв 32
20 Антві Ернест Ернест Антві Картинка 63’ Картинка 65’ Гуськов Олександр Олександр Гуськов 15
4 Ігор Дуць Дуць Ігор Картинка 53’ Картинка 39’ Картинка 73’ Єфремов Євген Євген Єфремов 80
30 Юрій Копина Копина Юрій Картинка 82’ Мединський Ігор Ігор Мединський 13
7 Юрій Климчук Климчук Юрій Картинка 68’ Картинка 73’ Покотилюк Максим Максим Покотилюк 88
14 Іван Брікнер Брікнер Іван Картинка 21’ Тєрєхов Артем Артем Тєрєхов 3
77 Іван Калюжний Калюжний Іван Коваленко Костянтин Костянтин Коваленко 16
90 Володимир Заставний Заставний Володимир Картинка 58’ Картинка 61’ Шевченко Євгеній Євгеній Шевченко 50
29 Олександр Ільющенков Ільющенков Олександр Тюрін Іван Іван Тюрін 97
26 Роман Никитюк Никитюк Роман Картинка 65’ Бровченко Юрій Юрій Бровченко 22
13 Сілва Сіднней Сіднней Сілва Картинка 77’ Картинка 80’ Картинка 61’ Картинка 84’ Майданевич Олексій Олексій Майданевич 4
19 Данііл Кондраков Кондраков Данііл Картинка 63’ Картинка 83’ Семенко Андрій Андрій Семенко 19
23 Богдан Бойчук Бойчук Богдан Картинка 57’ Картинка 84’ Картинка 56’ Ковбаса Артем Артем Ковбаса 9
3 Руслан Марушка Марушка Руслан Картинка 73’ Прокопенко Єгор Єгор Прокопенко 24
18 Ярослав Мартинюк Мартинюк Ярослав Пучковський Тарас Тарас Пучковський 94
22 Олег Синиця Синиця Олег Улянченко Владислав Владислав Улянченко 11
95 Максим Банасевич Банасевич Максим
1 Юрій Шевчук Шевчук Юрій
Головний тренер: Головний тренер:
Кучук Леонід Станіславович Ковалець Сергій Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору