ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Богатирь М.І.
Асистент 1 Алавук В.Ю.
Асистент 2 Парасунько О.В.
4-ий арбітр Тельбух Л.В.
12 ТУР
28.09.2019 15:00
"Металург" м. Новомосковськ
Гляд.
300
Темп.
21 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Муравйов О.В.
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
3:1
(0:1)
Реал Фарма
“Реал Фарма”
“ВПК-Агро”
“Реал Фарма”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
31’
Картинка
31’
Картинка
transparent
38’
Картинка
40’
Картинка
Картинка
11’
Картинка
20’
46’
Картинка
47’
Картинка
54’
Картинка
57’
Картинка
61’
Картинка
65’
Картинка
70’
Картинка
75’
Картинка
90+1’
Картинка
Картинка
50’
Картинка
60’
Картинка
64’
Картинка
69’
Картинка
72’(2)
Картинка
78’
Картинка
90+1’
“ВПК-Агро” СКЛАДИ КОМАНД “Реал Фарма”
12 Андрій Бубенцов Бубенцов Андрій Картинка 90+1’ Лукаш Сергій Сергій Лукаш 12
24 Сергій Алексанов Алексанов Сергій Картинка 47’ Картинка 54’ Дмитрієв Герман Герман Дмитрієв 44
14 Олександр Логінов Логінов Олександр Картинка 31’ Картинка 69’ Іванченко Данило Данило Іванченко 24
23 Юрій Яременко Яременко Юрій Картинка 65’ Картинка 78’ Дубіна Олександр Олександр Дубіна 99
4 Кирило Сидоренко Сидоренко Кирило Картинка 31’ Картинка 70’(п) Колесников Олексій Олексій Колесников 4
15 Станіслав Передистий Передистий Станіслав Картинка 57’ Картинка 20’ Картинка 72’ Шаповаленко Артем Артем Шаповаленко 15
6 Кирило Дорошенко Дорошенко Кирило Лиховидов Андрій Андрій Лиховидов 77
25 Іван Будняк Будняк Іван Картинка 38’ Картинка 60’ Картинка 64’ Тимошевський Владислав Владислав Тимошевський 25
21 Богдан Шмигельский Шмигельский Богдан Картинка 90+1’(н/п) Чоловський Володимир Володимир Чоловський 9
19 Олексій Красов Красов Олексій Картинка 40’ Картинка 46’ Картинка 68’ Руденко Андрій Андрій Руденко 50
10 Антон Шарко Шарко Антон Картинка 61’(н/п) Картинка 75’ Картинка 11’ Картинка 50’ Картинка 72’(2) Поліщук Владислав Владислав Поліщук 10
1 Андрій Шутько Шутько Андрій Арутюнян Тигран Тигран Арутюнян 1
5 Ярослав Терехов Терехов Ярослав Картинка 72’(2) Філіпчук Володимир Володимир Філіпчук 20
3 Олександр Андрушко Андрушко Олександр Картинка 64’ Глиняний Ілля Ілля Глиняний 27
8 Михайло Коломоєць Коломоєць Михайло Картинка 57’ Картинка 68’ Приблуда Богдан Богдан Приблуда 8
9 Арамаіс Маргарян Маргарян Арамаіс Картинка 38’ Картинка 72’ Щербак Нікіта Нікіта Щербак 33
33 Єгор Смірнов Смірнов Єгор Картинка 46’ Картинка 78’ Сторожук Віталій Віталій Сторожук 22
29 Богдан Саблін Саблін Богдан Лиховидов Микола Микола Лиховидов 7
17 Ігор Соколянський Соколянський Ігор Картинка 75’
22 Микита Донгаузер Донгаузер Микита Картинка 31’
18 Михайло Васильєв Васильєв Михайло
27 Никита Дегтярьов Дегтярьов Никита
Головний тренер: Головний тренер:
Соловйов Сергій Миколайович Спіцин Олександр Сергійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору