ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Рижий А.В.
Асистент 1 Удовенко С.Г.
Асистент 2 Капленко О.Ю.
4-ий арбітр Зора К.П.
12 ТУР
30.09.2019 15:00
"Ювілейний" м. Буча
Гляд.
300
Темп.
20 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Марченко Р.Г.
Оболонь Бровар-2
“Оболонь Бровар-2”
1:2
(0:0)
Діназ
“Діназ”
“Оболонь Бровар-2”
“Діназ”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
34’
Картинка
transparent
43’
Картинка
Картинка
27’
Картинка
38’
Картинка
45+1’
46’
Картинка
46’
Картинка
62’
Картинка
65’
Картинка
70’
Картинка
75’
Картинка
84’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
53’
Картинка
63’
Картинка
67’
Картинка
90+3’
“Оболонь Бровар-2” СКЛАДИ КОМАНД “Діназ”
45 Володимир Коломієць Коломієць Володимир Крупниченко Олексій Олексій Крупниченко 30
2 Нікіта Глошардін Глошардін Нікіта Картинка 46’(2) Помазан Роман Роман Помазан 23
5 Марлен Чобанов Чобанов Марлен Корешков Валентин Валентин Корешков 9
17 Валерій Степаненко Степаненко Валерій Картинка 46’(п) Волошин Андрій Андрій Волошин 24
77 Богдан Покойовий Покойовий Богдан Картинка 51’ ,62’ Картинка Картинка 27’ Картинка 67’ Дмитренко Володимир Володимир Дмитренко 4
44 Дмитро Касімов Касімов Дмитро Картинка 46’ Петренко Денис Денис Петренко 14
6 Андрій Корнєв Корнєв Андрій Картинка 90+5’ Бриженко Олексій Олексій Бриженко 81
95 Дмитрій Сичевський Сичевський Дмитрій Картинка 75’ Картинка 63’ Бовтрук Вадим Вадим Бовтрук 15
27 Богдан Козій Козій Богдан Картинка 70’ Картинка 53’ Русьян Сергій Сергій Русьян 99
69 Володимир Ткач Ткач Володимир Картинка 34’ ,43’ Картинка Картинка 90+3’ Терещенко Ілля Ілля Терещенко 75
34 Алекс Чідомере Чідомере Алекс Картинка 65’ Картинка 38’ Чернишов Олексій Олексій Чернишов 5
55 Максим Дьогтяр Дьогтяр Максим Крикнін Іван Іван Крикнін 1
70 Дмитро Кузьменков Кузьменков Дмитро Картинка 65’ Картинка 90’ Картинка 45+1’ Капаністий Роман Роман Капаністий 17
99 Артем Дерев'яго Дерев'яго Артем Картинка 75’ Картинка 84’ Ізотов Ярослав Ярослав Ізотов 97
25 Ярослав Дишкант Дишкант Ярослав Картинка 90’ Прима Дмитро Дмитро Прима 22
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор Картинка 46’ Зубленко Руслан Руслан Зубленко 20
89 Антон Рафальський Рафальський Антон Картинка 67’ Безпалий Олександр Олександр Безпалий 11
29 Іван Чистяк Чистяк Іван Картинка 46’(2) Крохмаль Володимир Володимир Крохмаль 8
90 Денис Лаврієнко Лаврієнко Денис Картинка 38’ Авдалян Тамаз Тамаз Авдалян 19
35 Єгор Грабовський Грабовський Єгор Картинка 53’ Марченко Артем Артем Марченко 10
74 Максим Потопальський Потопальський Максим Картинка 70’
Головний тренер: Головний тренер:
Мазуренко Олег Миколайович Бондаренко Володимир Петрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору