ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дорош В.В.
Асистент 1 Суряк Ю.Б.
Асистент 2 Якимик Р.С.
4-ий арбітр Садковський І.В.
12 ТУР
05.10.2019 15:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
2550
Темп.
11 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Гамаль Р.Л.
Агробізнес
“Агробізнес”
1:2
(1:1)
Прикарпаття
“Прикарпаття”
“Агробізнес”
“Прикарпаття”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45+2’
Картинка
Картинка
20’
Картинка
38’
Картинка
42’
57’
Картинка
72’
Картинка
74’
Картинка
82’
Картинка
Картинка
48’
Картинка
61’
Картинка
64’
Картинка
79’
Картинка
83’
Картинка
90’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Прикарпаття”
1 Олександр Воробей Воробей Олександр Картинка 90+4’ Новак Андрій Андрій Новак 54
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Картинка 42’ Радульський Володимир Володимир Радульський 37
17 Ігор Курило Курило Ігор Картинка 72’ Бочкур Роман Роман Бочкур 27
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Француз Василь Василь Француз 3
9 Роман Гагун Гагун Роман Картинка 81’ Конкольняк Ярослав Ярослав Конкольняк 20
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Дербах Василь Василь Дербах 6
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Картинка 79’ Борисевич Роман Роман Борисевич 31
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 45+2’ Картинка 82’ Картинка 64’ Цюцюра Василь Василь Цюцюра 14
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 74’ Картинка 20’ Картинка 86’ Оринчак Богдан Богдан Оринчак 11
22 Дмитро Вергун Вергун Дмитро Картинка 57’ Картинка 61’ Шпирка Юрій Юрій Шпирка 99
77 Ігор Сікорський Сікорський Ігор Картинка 38’ Картинка 48’ Картинка 90’ Барчук Роман Роман Барчук 90
12 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Піцан Іван Іван Піцан 24
31 Євгеній Панченко Панченко Євгеній Яневич Віктор Віктор Яневич 5
5 Сергій Палюх Палюх Сергій Геник Василь Василь Геник 34
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 74’ Картинка 42’ Картинка 83’ Кузьмин Роман Роман Кузьмин 7
29 Роман Дідик Дідик Роман Картинка 64’ Семотюк Владислав Владислав Семотюк 17
19 Микола Когут Когут Микола Ковальчук Петро Петро Ковальчук 2
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 61’ Януш Орест Орест Януш 22
24 Франсіско Хосе Монрой Алонсо Монрой Алонсо Франсіско Хосе Картинка 57’ Картинка 86’ Дитко Роман Роман Дитко 96
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 82’ Картинка 90’ Боришкевич Володимир Володимир Боришкевич 8
3 Педро Гарсія Кампіло Гарсія Кампіло Педро
11 Олексій Зінкевич Зінкевич Олексій
Головний тренер: Головний тренер:
Маркевич Остап Миронович Ковалюк Володимир Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору