ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Блавацький Р.А.
Асистент 1 Юхименко М.В.
Асистент 2 Чопілко Т.Г.
4-ий арбітр Садовий О.В.
12 ТУР
05.10.2019 15:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
500
Темп.
11 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Ісаєв Ю.І.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
1:0
(1:0)
Минай
“Минай”
“Гірник-Спорт”
“Минай”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
9’
Картинка
36’
57’
Картинка
63’
Картинка
65’
Картинка
75’
Картинка
80’
Картинка
83’
Картинка
90+4’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
52’
Картинка
58’
Картинка
63’
Картинка
76’(2)
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Минай”
1 Антон Ситников Ситников Антон Картинка 90+4’ Кулініч Артем Артем Кулініч 33
95 Сергій Суханов Суханов Сергій Картинка 9’(аг) Картинка 36’ Дмитренко Олег Олег Дмитренко 4
5 Юрій Кравчук Кравчук Юрій Стасюк Петро Петро Стасюк 95
88 Іван Білий Білий Іван Жичиков Максим Максим Жичиков 29
91 Володимир Шопін Шопін Володимир Картинка 58’ Картинка 76’ Сантос Гонсалвес Антоніо Франціско Антоніо Франціско Сантос Гонсалвес 2
65 Євгеній Лозовий Лозовий Євгеній Картинка 75’ Маткобожик Олександр Олександр Маткобожик 15
77 Олексій Збунь Збунь Олексій Картинка 63’ Картинка 80’ Картинка 46’ Нурієв Анатолій Анатолій Нурієв 7
15 Олександр Чепелюк Чепелюк Олександр Картинка 63’ Гавриленко Максим Максим Гавриленко 11
23 Юрій Батюшин Батюшин Юрій Картинка 65’ Картинка 76’(2) Шпак Олексій Олексій Шпак 13
3 Віктор Лиховидько Лиховидько Віктор Картинка 83’ Пиняшко Василь Василь Пиняшко 20
20 Артем Козлов Козлов Артем Картинка 57’ Картинка 84’ Маїк Олег Олег Маїк 19
92 Роман Данкович Данкович Роман Черепко Андрій Андрій Черепко 12
17 Антон Котляр Котляр Антон Картинка 80’ Русин Євген Євген Русин 14
8 Володимир Корольков Корольков Володимир Картинка 65’ Лобода Яромир Яромир Лобода 21
11 Сергій Білоус Білоус Сергій Картинка 36’ Микуляк Владислав Владислав Микуляк 10
19 Володимир Одарюк Одарюк Володимир Картинка 75’ Кіча Антон Антон Кіча 24
32 Андрій Ралюченко Ралюченко Андрій Картинка 63’ Карноза Артур Артур Карноза 90
13 Олександр Петрусенко Петрусенко Олександр Картинка 83’ Картинка 76’ Кополовець Михайло Михайло Кополовець 18
81 Олександр Головко Головко Олександр Картинка 46’ Картинка 52’ Вагін Ігор Ігор Вагін 8
7 Артем Хоцяновський Хоцяновський Артем Картинка 84’ Картинка 76’(2) Араужу Ді Олівейра Енріке Енріке Араужу Ді Олівейра 30
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Кобін Василь Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору