ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Бондаренко Д.Є.
Асистент 1 Козорезов Д.В.
Асистент 2 Єремєєв А.А.
4-ий арбітр Поліщук М.П.
12 ТУР
06.10.2019 15:00
"Інгулець" смт. Петрове
Гляд.
700
Темп.
11 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Плужник О.О.
Інгулець
“Інгулець”
2:0
(2:0)
Оболонь Бровар
“Оболонь Бровар”
“Інгулець”
“Оболонь Бровар”
transparent
transparent
transparent
transparent
16’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
43’
Картинка
Картинка
17’
Картинка
30’
Картинка
41’
Картинка
43’
57’
Картинка
63’
Картинка
70’
Картинка
78’
Картинка
82’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
47’
Картинка
59’
Картинка
62’
Картинка
83’
“Інгулець” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь Бровар”
1 Богдан Шуст Шуст Богдан Федорівський Назарій Назарій Федорівський 1
5 Євген Запорожець Запорожець Євген Картинка 89’ Безуглий Микита Микита Безуглий 33
8 Владислав Клименко Клименко Владислав Картинка 89’ Картинка 62’ Гуськов Олександр Олександр Гуськов 15
9 Олександр Мішуренко Мішуренко Олександр Картинка 82’ Єфремов Євген Євген Єфремов 80
11 Кен Елла Елла Кен Картинка 78’ Картинка 47’ Мединський Ігор Ігор Мединський 13
20 Дмитро Фатєєв Фатєєв Дмитро Картинка 83’ Покотилюк Максим Максим Покотилюк 88
28 Віталій Павлов Павлов Віталій Картинка 63’ Картинка 46’ Слободян Олег Олег Слободян 10
49 Ніка Січінава Січінава Ніка Картинка 16’ Картинка 43’(п) Картинка 70’ Картинка 43’ Тєрєхов Артем Артем Тєрєхов 3
55 Максим Ковальов Ковальов Максим Картинка 59’ Коваленко Костянтин Костянтин Коваленко 16
77 Владислав Ігнатьєв Ігнатьєв Владислав Картинка 17’ Картинка 30’ Пучковський Тарас Тарас Пучковський 94
89 Олег Синьогуб Синьогуб Олег Картинка 57’ Картинка 41’ Картинка 46’(2) Шевченко Євгеній Євгеній Шевченко 50
41 Роман Льопка Льопка Роман Коломієць Володимир Володимир Коломієць 45
7 Дмитро Сула Сула Дмитро Картинка 46’ Бровченко Юрій Юрій Бровченко 22
10 Олександр Козак Козак Олександр Картинка 70’ Картинка 46’(2) Майданевич Олексій Олексій Майданевич 4
13 Ілля Коваленко Коваленко Ілля Картинка 78’ Картинка 83’ Семенко Андрій Андрій Семенко 19
18 Вадим Лобода Лобода Вадим Картинка 30’ Ковбаса Артем Артем Ковбаса 9
19 Михайло Писко Писко Михайло Картинка 57’ Картинка 62’ Коста Теноріо Гуттінер Ейдер Гуттінер Ейдер Коста Теноріо 30
21 Олександр Акименко Акименко Олександр Прокопенко Єгор Єгор Прокопенко 24
22 Володимир Коробка Коробка Володимир Картинка 82’ Улянченко Владислав Владислав Улянченко 11
23 Олександр Кучеренко Кучеренко Олександр Картинка 89’
33 Олег Марчук Марчук Олег
45 Артем Щедрий Щедрий Артем
Головний тренер: Головний тренер:
Лавриненко Сергій Дмитрович Ковалець Сергій Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору