ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Галіцин Р.В.
Асистент 1 Морозюк Б.М.
Асистент 2 Федунець В.І.
4-ий арбітр Кисельов П.В.
14 ТУР
09.10.2019 16:00
"Центральний міський стадіон" м. Вінниця
Гляд.
800
Темп.
14 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Харахайчук А.Є.
Нива
“Нива”
2:0
(1:0)
Поділля
“Поділля”
“Нива”
“Поділля”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
10’
Картинка
30’
Картинка
34’
57’
Картинка
69’
Картинка
80’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
46’(3)
Картинка
51’
Картинка
65’
Картинка
70’
Картинка
90+2’
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “Поділля”
1 Леонід Мукомел Мукомел Леонід Федоренко Андрій Андрій Федоренко 1
2 Назар Виздрик Виздрик Назар Картинка 10’(аг) Картинка 30’ Шпікула Ярослав Ярослав Шпікула 11
5 Дмитро Попов Попов Дмитро Картинка 80’ Охрончук Владислав Владислав Охрончук 15
95 Владислав Дворовенко Дворовенко Владислав Картинка 34’ Воловик Олександр Олександр Воловик 14
6 Денис Червінський Червінський Денис Муляр Андрій Андрій Муляр 10
10 Тимофій Брижчук Брижчук Тимофій Ліповуз Андрій Андрій Ліповуз 8
8 Олександр Демченко Демченко Олександр Зуєвич Сергій Сергій Зуєвич 19
7 Антон Брижчук Брижчук Антон Картинка 90’ Картинка 70’ Дорошенко Арсентій Арсентій Дорошенко 27
11 Ігор Маляренко Маляренко Ігор Картинка 57’ Картинка 69’ Картинка 46’ Калінін В'ячеслав В'ячеслав Калінін 97
9 Ярослав Браславський Браславський Ярослав Картинка 88’ Каверін Віталій Віталій Каверін 49
12 Деян Федорук Федорук Деян Картинка 86’ Картинка 86’ Картинка 46’(2) Панасенков Артем Артем Панасенков 20
99 Максим Гурідов Гурідов Максим Нестеренко Єгор Єгор Нестеренко 35
16 Владислав Когут Когут Владислав Картинка 80’ Картинка 46’(3) Картинка 90+2’ Майко Олександр Олександр Майко 33
4 Давид Подкуйко Подкуйко Давид Картинка 86’ Картинка 46’ Картинка 51’ Галета Артем Артем Галета 99
93 Артур Загорулько Загорулько Артур Картинка 88’ Мандзюк Олександр Олександр Мандзюк 30
14 Олександр Сич Сич Олександр Картинка 90’ Картинка 46’(2) Картинка 65’ Опря Роман Роман Опря 21
34 Денис Громок Громок Денис Картинка 69’ Картинка 70’ Кватернюк Сергій Сергій Кватернюк 34
33 Ашот Гукасян Гукасян Ашот Картинка 30’ Картинка 46’(3) Погорілий Владислав Владислав Погорілий 3
Романюк Артем Артем Романюк 5
Головний тренер: Головний тренер:
Нгаха Пунгуе Колінс Стробель Костишин Віталій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору