ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Пєсоцький Я.С.
Асистент 1 Семанюк Т.І.
Асистент 2 Потькало Д.О.
4-ий арбітр Гончарук А.І.
14 ТУР
09.10.2019 15:30
"Ювілейний" м. Буча
Гляд.
300
Темп.
11 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Трач Б.Б.
Оболонь Бровар-2
“Оболонь Бровар-2”
0:3
(0:1)
Полісся
“Полісся”
“Оболонь Бровар-2”
“Полісся”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
12’
66’
Картинка
67’
Картинка
70’
Картинка
82’
Картинка
84’
Картинка
Картинка
66’
Картинка
74’
Картинка
78’
Картинка
85’
Картинка
88’
“Оболонь Бровар-2” СКЛАДИ КОМАНД “Полісся”
45 Володимир Коломієць Коломієць Володимир Мозіль Олег Олег Мозіль 1
74 Максим Потопальський Потопальський Максим Картинка 84’ Картинка 89’ Бринько Олександр Олександр Бринько 7
5 Марлен Чобанов Чобанов Марлен Швець Сергій Сергій Швець 3
77 Богдан Покойовий Покойовий Богдан Картинка 66’ Притиковський Денис Денис Притиковський 5
70 Дмитро Кузьменков Кузьменков Дмитро Картинка 67’ Картинка 85’ Власюк Андрій Андрій Власюк 15
6 Андрій Корнєв Корнєв Андрій Картинка 78’ Боровець Максим Максим Боровець 73
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор Картинка 12’ Картинка 89’(2) Чернецький Олександр Олександр Чернецький 8
11 Владислав Улянченко Улянченко Владислав Картинка 82’ Семчук Вадим Вадим Семчук 19
7 Денис Островський Островський Денис Картинка 66’ Задерецький Дмитро Дмитро Задерецький 77
69 Володимир Ткач Ткач Володимир Картинка 74’ Терзі Євгеній Євгеній Терзі 25
27 Богдан Козій Козій Богдан Картинка 70’ Галенко Ярослав Ярослав Галенко 17
55 Максим Дьогтяр Дьогтяр Максим Федотов Нікіта Нікіта Федотов 70
17 Валерій Степаненко Степаненко Валерій Картинка 67’ Картинка 89’ Корохов Євген Євген Корохов 66
99 Артем Дерев'яго Дерев'яго Артем Картинка 70’ Картинка 84’ Картинка 66’ Картинка 88’ Галенков Денис Денис Галенков 9
95 Дмитрій Сичевський Сичевський Дмитрій Картинка 78’ Тимошенко Ілля Ілля Тимошенко 99
35 Єгор Грабовський Грабовський Єгор Картинка 89’(2) Донцов Володимир Володимир Донцов 96
79 Артур Аракелян Аракелян Артур Мочевінський Іван Іван Мочевінський 21
89 Антон Рафальський Рафальський Антон Адаменко Роман Роман Адаменко 4
44 Дмитро Касімов Касімов Дмитро Картинка 82’ Кузнєцов Євген Євген Кузнєцов 6
Картинка 85’ Мосіюк Олександр Олександр Мосіюк 14
Головний тренер: Головний тренер:
Мазуренко Олег Миколайович Безсмертний Анатолій Петрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору