ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Бич І.Г.
Асистент 1 Дубовий О.С.
Асистент 2 Лапицький О.С.
4-ий арбітр Резніков Д.М.
14 ТУР
09.10.2019 15:00
"Колос-Арена" смт. Магдалинівка
Гляд.
250
Темп.
9 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Муравйов О.В.
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
5:1
(1:1)
Гірник
“Гірник”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“ВПК-Агро”
“Гірник”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
25’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
20’
46’
Картинка
49’
Картинка
55’
Картинка
69’
Картинка
76’(2)
Картинка
82’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
60’
Картинка
67’
Картинка
73’
“ВПК-Агро” СКЛАДИ КОМАНД “Гірник”
12 Андрій Бубенцов Бубенцов Андрій Онопко Віталій Віталій Онопко 79
24 Сергій Алексанов Алексанов Сергій Картинка 25’ Сокол Богдан Богдан Сокол 12
14 Олександр Логінов Логінов Олександр Картинка 82’ Заїменко Володимир Володимир Заїменко 33
23 Юрій Яременко Яременко Юрій Картинка 86’ Голуб Андрій Андрій Голуб 13
33 Єгор Смірнов Смірнов Єгор Коцюмака Ігор Ігор Коцюмака 4
6 Кирило Дорошенко Дорошенко Кирило Григорик Андрій Андрій Григорик 25
8 Михайло Коломоєць Коломоєць Михайло Картинка 46’ Картинка 20’ Картинка 73’ Гвоздевич Сергій Сергій Гвоздевич 21
15 Станіслав Передистий Передистий Станіслав Картинка 76’ Картинка 67’ Шмат Андрій Андрій Шмат 10
25 Іван Будняк Будняк Іван Картинка 49’ Бука Ігор Ігор Бука 7
21 Богдан Шмигельский Шмигельский Богдан Картинка 55’ Картинка 69’ Картинка 60’ Гоменко Ярослав Ярослав Гоменко 11
10 Антон Шарко Шарко Антон Картинка 76’(2) Кателін Євген Євген Кателін 71
1 Андрій Шутько Шутько Андрій Черниш Дмитро Дмитро Черниш 31
27 Никита Дегтярьов Дегтярьов Никита Попчук Гліб Гліб Попчук 24
22 Микита Донгаузер Донгаузер Микита Картинка 76’ Картинка 60’ Цибульський Сергій Сергій Цибульський 77
18 Михайло Васильєв Васильєв Михайло Картинка 86’ Прялкін Олександр Олександр Прялкін 9
4 Кирило Сидоренко Сидоренко Кирило Картинка 67’ Нерубенко Дмитро Дмитро Нерубенко 98
17 Ігор Соколянський Соколянський Ігор Картинка 76’(2) Картинка 73’ Яровой Ігор Ігор Яровой 18
3 Олександр Андрушко Андрушко Олександр П'ятов Олександр Олександр П'ятов 8
9 Арамаіс Маргарян Маргарян Арамаіс Картинка 69’ Картинка 90’
5 Ярослав Терехов Терехов Ярослав
19 Олексій Красов Красов Олексій Картинка 46’
7 Дмитро Мельніков Мельніков Дмитро
29 Богдан Саблін Саблін Богдан
Головний тренер: Головний тренер:
Соловйов Сергій Миколайович Приходько Геннадій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору