ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сахно О.С.
Асистент 1 Парасунько О.В.
Асистент 2 Соколовський Б.О.
4-ий арбітр Фірсов М.О.
15 ТУР
13.10.2019 16:00
"Колос" смт. Млинів
Гляд.
940
Темп.
19 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Марченко Р.Г.
Верес
“Верес”
3:2
(2:0)
Нива
“Нива”
“Верес”
“Нива”
transparent
4’
Картинка
10’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
30’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
33’
57’
Картинка
68’
Картинка
75’
Картинка
77’
Картинка
85’
Картинка
90’(2)
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
65’
Картинка
69’
Картинка
84’
“Верес” СКЛАДИ КОМАНД “Нива”
1 Максим Бабійчук Бабійчук Максим Картинка 46’ Мукомел Леонід Леонід Мукомел 1
25 Сергій Чеботаєв Чеботаєв Сергій Картинка 30’ Калітов Олександр Олександр Калітов 25
3 Дмитро Ховбоша Ховбоша Дмитро Картинка 68’(аг) Виздрик Назар Назар Виздрик 2
14 Сергій Любчак Любчак Сергій Дворовенко Владислав Владислав Дворовенко 95
4 Ігор Солдат Солдат Ігор Картинка 84’ Червінський Денис Денис Червінський 6
32 Сергій Петько Петько Сергій Картинка 4’ Картинка 85’ Брижчук Тимофій Тимофій Брижчук 10
29 Валерій Кучеров Кучеров Валерій Картинка 77’ Картинка 69’ Долінський Денис Денис Долінський 19
33 Мар'ян Мисик Мисик Мар'ян Картинка 57’(п) Картинка 90’ Картинка 33’ Картинка 65’ Брижчук Антон Антон Брижчук 7
22 Антон Яременко Яременко Антон Картинка 74’ Картинка 46’(2) Маляренко Ігор Ігор Маляренко 11
69 Юрій Соломка Соломка Юрій Картинка 10’ Картинка 75’ Браславський Ярослав Ярослав Браславський 9
9 Михайло Шестаков Шестаков Михайло Картинка 90’(2) Загорулько Артур Артур Загорулько 93
55 Ігор Фіяло Фіяло Ігор Картинка 46’ Гурідов Максим Максим Гурідов 99
2 Тарас Пінчук Пінчук Тарас Картинка 90’ Когут Владислав Владислав Когут 16
20 Олександр Дударенко Дударенко Олександр Федорук Деян Деян Федорук 12
7 Антон Євдокимов Євдокимов Антон Картинка 77’ Попов Дмитро Дмитро Попов 5
21 Іван Гребенюк Гребенюк Іван Картинка 90’(2) Картинка 65’ Демченко Олександр Олександр Демченко 8
99 Віталій Микитин Микитин Віталій Картинка 75’ Картинка 46’(2) Громок Денис Денис Громок 34
8 Валерій Сад Сад Валерій Картинка 74’ Гукасян Ашот Ашот Гукасян 33
23 Вадим Ющишин Ющишин Вадим
Головний тренер: Головний тренер:
Вірт Юрій Миколайович Нгаха Пунгуе Колінс Стробель
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору