ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Деревінський О.О.
Асистент 1 Синишин Ю.Т.
Асистент 2 Остапчук В.І.
4-ий арбітр Садковський І.В.
14 ТУР
19.10.2019 14:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
3210
Темп.
23 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Валенко Е.А.
Агробізнес
“Агробізнес”
2:0
(1:0)
Чорноморець
“Чорноморець”
“Агробізнес”
“Чорноморець”
3’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
38’
Картинка
transparent
58’
Картинка
65’
Картинка
70’
Картинка
73’
Картинка
84’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
61’
Картинка
67’
Картинка
75’
Картинка
77’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Чорноморець”
1 Олександр Воробей Воробей Олександр Безотосний Дмитро Дмитро Безотосний 35
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Картинка 75’ Норенков Денис Денис Норенков 23
17 Ігор Курило Курило Ігор Картинка 67’ Васильєв Денис Денис Васильєв 6
5 Сергій Палюх Палюх Сергій Картинка 73’ Рижук Дмитро Дмитро Рижук 5
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Голіков Олександр Олександр Голіков 8
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Картинка 3’ Картинка 38’ Картинка 90’ Ткачук Андрій Андрій Ткачук 17
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 70’ Хамелюк Владислав Владислав Хамелюк 21
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 58’ Коваленко Богдан Богдан Коваленко 52
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 61’ Ярошенко Костянтин Костянтин Ярошенко 99
77 Ігор Сікорський Сікорський Ігор Картинка 65’ Картинка 77’ Аржанов Володимир Володимир Аржанов 10
9 Роман Гагун Гагун Роман Ковпак Олександр Олександр Ковпак 39
31 Євгеній Панченко Панченко Євгеній Кожухар Андрій Андрій Кожухар 12
12 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Картинка 67’ Остапенко Олег Олег Остапенко 77
29 Роман Дідик Дідик Роман Картинка 90’ Воронін Сергій Сергій Воронін 33
22 Дмитро Вергун Вергун Дмитро Велєв Вячеслав Вячеслав Велєв 19
19 Микола Когут Когут Микола Долгов Петро Петро Долгов 29
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 61’ Семенів Дмитро Дмитро Семенів 98
24 Франсіско Хосе Монрой Алонсо Монрой Алонсо Франсіско Хосе Брагару Максим Максим Брагару 45
11 Олексій Зінкевич Зінкевич Олексій Картинка 58’ Картинка 77’ Штогрін Андрій Андрій Штогрін 22
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 65’
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 73’
3 Педро Гарсія Кампіло Гарсія Кампіло Педро Картинка 70’ Картинка 84’
Головний тренер: Головний тренер:
Іванов Олександр Михайлович Маркевич Остап Миронович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору