ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Подригуля С.В.
Асистент 1 Алавук В.Ю.
Асистент 2 Лікаренко А.О.
4-ий арбітр Панасюк Т.В.
17 ТУР
23.10.2019 15:00
"Спартак-Арена" м. Житомир
Гляд.
1100
Темп.
18 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Карпіна І.В.
Полісся
“Полісся”
2:2
(1:1)
Буковина
“Буковина”
“Полісся”
“Буковина”
transparent
transparent
transparent
14’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
34’
Картинка
transparent
40’
Картинка
Картинка
4’
58’
Картинка
67’
Картинка
72’
Картинка
74’
Картинка
82’
Картинка
90’(2)
Картинка
Картинка
63’
Картинка
68’
Картинка
83’
Картинка
88’
“Полісся” СКЛАДИ КОМАНД “Буковина”
1 Олег Мозіль Мозіль Олег Медведєв Марк Марк Медведєв 74
7 Олександр Бринько Бринько Олександр Картинка 34’ Полянський Віталій Віталій Полянський 19
3 Сергій Швець Швець Сергій Картинка 83’ Картинка 88’ Раулюк Даніел Даніел Раулюк 5
5 Денис Притиковський Притиковський Денис Картинка 4’ Сивка Тарас Тарас Сивка 21
15 Андрій Власюк Власюк Андрій Шишигін Андрій Андрій Шишигін 13
73 Максим Боровець Боровець Максим Картинка 40’ Картинка 74’ Сантрапинських Євген Євген Сантрапинських 9
8 Олександр Чернецький Чернецький Олександр Картинка 90’(2) Понєдєльнік Андрій Андрій Понєдєльнік 7
66 Євген Корохов Корохов Євген Картинка 58’ Картинка 63’ Картинка 86’ Крашневський Ігор Ігор Крашневський 8
77 Дмитро Задерецький Задерецький Дмитро Картинка 14’ Картинка 72’ Картинка 68’ Іванченко Богдан Богдан Іванченко 17
99 Ілля Тимошенко Тимошенко Ілля Картинка 67’ Картинка 90’ Жумига Олександр Олександр Жумига 6
17 Ярослав Галенко Галенко Ярослав Картинка 82’ Палагнюк Василь Василь Палагнюк 77
70 Нікіта Федотов Федотов Нікіта Чопко Роман Роман Чопко 1
25 Євгеній Терзі Терзі Євгеній Картинка 67’ Картинка 86’ Гакман Василь Василь Гакман 11
19 Вадим Семчук Семчук Вадим Картинка 58’ Картинка 87’ Картинка 90’ Мунтян Александру-Васілє Александру-Васілє Мунтян 20
96 Володимир Донцов Донцов Володимир Картинка 74’ Картинка 68’ Ходаковський Микита Микита Ходаковський 23
21 Іван Мочевінський Мочевінський Іван Картинка 72’
4 Роман Адаменко Адаменко Роман Картинка 90’(2)
6 Євген Кузнєцов Кузнєцов Євген
14 Олександр Мосіюк Мосіюк Олександр
Головний тренер: Головний тренер:
Безсмертний Анатолій Петрович Маковійчук Степан Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору