ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дердо О.В.
Асистент 1 Шудрик Д.О.
Асистент 2 Чертоляс М.В.
4-ий арбітр Солов'ян О.М.
15 ТУР
27.10.2019 16:00
"Оболонь-Арена" м. Київ
Гляд.
1150
Темп.
10 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Плужник О.О.
Оболонь Бровар
“Оболонь Бровар”
2:1
(1:0)
Агробізнес
“Агробізнес”
“Оболонь Бровар”
“Агробізнес”
transparent
transparent
transparent
transparent
18’
Картинка
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
transparent
45’
Картинка
60’
Картинка
76’(2)
Картинка
78’
Картинка
90+4’
Картинка
90+4’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
47’
Картинка
65’
Картинка
71’
Картинка
80’
Картинка
87’
“Оболонь Бровар” СКЛАДИ КОМАНД “Агробізнес”
1 Назарій Федорівський Федорівський Назарій Воробей Олександр Олександр Воробей 1
14 Олександр Батальський Батальський Олександр Картинка 18’ Картинка 45’ Картинка 84’ Гагун Роман Роман Гагун 9
22 Юрій Бровченко Бровченко Юрій Картинка 76’ Палюх Сергій Сергій Палюх 5
80 Євген Єфремов Єфремов Євген Курило Ігор Ігор Курило 17
4 Олексій Майданевич Майданевич Олексій Картинка 28’ ,78’ Картинка Картинка 65’ Бойчук Ігор Ігор Бойчук 21
13 Ігор Мединський Мединський Ігор Картинка 46’ Кухарук Андрій Андрій Кухарук 8
88 Максим Покотилюк Покотилюк Максим Думанюк Артур Артур Думанюк 14
19 Андрій Семенко Семенко Андрій Картинка 76’(2) Картинка 71’ Картинка 80’ Черненко Руслан Руслан Черненко 13
3 Артем Тєрєхов Тєрєхов Артем Семенюк Сергій Сергій Семенюк 80
16 Костянтин Коваленко Коваленко Костянтин Картинка 87’ Груша Віталій Віталій Груша 25
9 Артем Ковбаса Ковбаса Артем Картинка 60’ Сікорський Ігор Ігор Сікорський 77
12 Євген Боровик Боровик Євген Панченко Євгеній Євгеній Панченко 31
33 Микита Безуглий Безуглий Микита Юхимович Дмитро Дмитро Юхимович 10
32 Рінар Валєєв Валєєв Рінар Слотюк Арсен Арсен Слотюк 15
15 Олександр Гуськов Гуськов Олександр Картинка 60’ Картинка 78’ Семенець Богдан Богдан Семенець 16
10 Олег Слободян Слободян Олег Картинка 76’ Монрой Алонсо Франсіско Хосе Франсіско Хосе Монрой Алонсо 24
30 Гуттінер Ейдер Коста Теноріо Коста Теноріо Гуттінер Ейдер Картинка 78’ Картинка 90+4’ Картинка 90+4’ Картинка 46’ Картинка 47’ Зінкевич Олексій Олексій Зінкевич 11
96 Юрій Мате Мате Юрій Картинка 87’ Дідик Роман Роман Дідик 29
7 Денис Островський Островський Денис Картинка 65’ Гарсія Кампіло Педро Педро Гарсія Кампіло 3
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор Картинка 76’(2) Вергун Дмитро Дмитро Вергун 22
94 Тарас Пучковський Пучковський Тарас Картинка 80’ Картинка 90’ Буй Микола Микола Буй 26
11 Владислав Улянченко Улянченко Владислав
50 Євгеній Шевченко Шевченко Євгеній
Головний тренер: Головний тренер:
Ковалець Сергій Іванович Іванов Олександр Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору