ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Подригуля В.В.
Асистент 1 Кобялко Р.М.
Асистент 2 Бахметьєв А.І.
4-ий арбітр Задиран С.С.
18 ТУР
28.10.2019 14:00
"Ювілейний" м. Буча
Гляд.
150
Темп.
10 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Кисельов Р.О.
Оболонь Бровар-2
“Оболонь Бровар-2”
0:4
(0:1)
Чайка
“Чайка”
“Оболонь Бровар-2”
“Чайка”
transparent
transparent
transparent
transparent
18’
Картинка
transparent
transparent
transparent
34’
Картинка
transparent
45’
Картинка
Картинка
16’
Картинка
18’
Картинка
30’
53’
Картинка
63’
Картинка
74’
Картинка
83’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
58’
Картинка
69’
Картинка
76’
Картинка
79’
Картинка
81’
Картинка
86’
“Оболонь Бровар-2” СКЛАДИ КОМАНД “Чайка”
45 Володимир Коломієць Коломієць Володимир Іванов Дмитро Дмитро Іванов 12
5 Марлен Чобанов Чобанов Марлен Картинка 83’ Бартошук Андрій Андрій Бартошук 11
96 Юрій Мате Мате Юрій Картинка 53’ Картинка 74’ Картинка 18’ Пономаренко Сергій Сергій Пономаренко 8
77 Богдан Покойовий Покойовий Богдан Музиченко Антон Антон Музиченко 2
74 Максим Потопальський Потопальський Максим Картинка 30’ Картинка 58’ Картинка 79’ Касьяненко Олександр Олександр Касьяненко 3
50 Євгеній Шевченко Шевченко Євгеній Картинка 63’ Сафіханов Емін Емін Сафіханов 15
6 Андрій Корнєв Корнєв Андрій Картинка 76’ Долгий Антон Антон Долгий 21
69 Володимир Ткач Ткач Володимир ,18’ Картинка Картинка 16’ Єфремов Андрій Андрій Єфремов 22
95 Дмитрій Сичевський Сичевський Дмитрій Картинка 90’(2) Мілютін Олексій Олексій Мілютін 27
11 Владислав Улянченко Улянченко Владислав Картинка 45’ Картинка 86’ Дарда Андрій Андрій Дарда 36
7 Денис Островський Островський Денис Картинка 34’ Картинка 90’ Картинка 69’ Картинка 81’ Тименко Володимир Володимир Тименко 9
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор Картинка 45’ Шкарбан Євген Євген Шкарбан 23
35 Єгор Грабовський Грабовський Єгор Картинка 79’ Коваленко Кирило Кирило Коваленко 6
90 Денис Лаврієнко Лаврієнко Денис Картинка 74’ Картинка 86’ Трушенко Богдан Богдан Трушенко 28
29 Іван Чистяк Чистяк Іван Картинка 81’ Головатенко Андрій Андрій Головатенко 14
79 Артур Аракелян Аракелян Артур Картинка 90’ Волк Павло Павло Волк 17
55 Максим Дьогтяр Дьогтяр Максим Картинка 90’(2) Сухенко Олександр Олександр Сухенко 19
17 Валерій Степаненко Степаненко Валерій Картинка 83’ Картинка 16’ Картинка 84’ Шевчук Сергій Сергій Шевчук 89
44 Дмитро Касімов Касімов Дмитро Картинка 63’
25 Ярослав Дишкант Дишкант Ярослав
Головний тренер: Головний тренер:
Антоненко Олександр Сергійович Ільницький Тарас Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору