ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Салаш І.І.
Асистент 1 Чопілко Т.Г.
Асистент 2 Жосан І.А.
4-ий арбітр Плєшко П.О.
16 ТУР
02.11.2019 14:00
"Кремінь-Арена ім. Олега Бабаєва" м. Кременчук
Гляд.
1500
Темп.
5 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Дяденко В.Г.
Кремінь
“Кремінь”
4:0
(1:0)
Агробізнес
“Агробізнес”
“Кремінь”
“Агробізнес”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
37’
Картинка
transparent
Картинка
19’
Картинка
40’
52’
Картинка
55’
Картинка
71’
Картинка
78’
Картинка
83’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
50’
Картинка
57’
Картинка
64’
Картинка
69’
Картинка
73’
Картинка
90’
“Кремінь” СКЛАДИ КОМАНД “Агробізнес”
23 Орест Будюк Будюк Орест Воробей Олександр Олександр Воробей 1
11 Юрій Павлик Павлик Юрій Гагун Роман Роман Гагун 9
88 Дмитро Зозуля Зозуля Дмитро Картинка 71’ Юхимович Дмитро Дмитро Юхимович 10
3 Роман Гончаренко Гончаренко Роман Картинка 19’ Курило Ігор Ігор Курило 17
21 Сергій Ченбай Ченбай Сергій Гарсія Кампіло Педро Педро Гарсія Кампіло 3
18 Дмитро Скоблов Скоблов Дмитро Картинка 78’ Картинка 83’ Картинка 50’ Картинка 57’ Думанюк Артур Артур Думанюк 14
89 Вадим Воронченко Воронченко Вадим Картинка 73’ Кухарук Андрій Андрій Кухарук 8
16 Владислав Сидоренко Сидоренко Владислав Картинка 69’ Семенюк Сергій Сергій Семенюк 80
45 Михайло Удод Удод Михайло Картинка 52’ Картинка 40’ Черненко Руслан Руслан Черненко 13
29 Ігор Кошман Кошман Ігор Картинка 46’ Груша Віталій Віталій Груша 25
10 Дмитро Козьбан Козьбан Дмитро Картинка 37’ Картинка 55’ Картинка 86’ Картинка 64’ Сікорський Ігор Ігор Сікорський 77
1 Андрій Олійник Олійник Андрій Чернобай Сергій Сергій Чернобай 12
99 Владислав Закорський Закорський Владислав Палюх Сергій Сергій Палюх 5
7 Євген Мурашов Мурашов Євген Картинка 83’ Бойчук Ігор Ігор Бойчук 21
8 Анатолій Масалов Масалов Анатолій Картинка 52’ Картинка 69’ Буй Микола Микола Буй 26
9 Іван Куць Куць Іван Вергун Дмитро Дмитро Вергун 22
17 Олександр Єрмаченко Єрмаченко Олександр Картинка 73’ Картинка 90’ Дідик Роман Роман Дідик 29
Картинка 46’ Зінкевич Олексій Олексій Зінкевич 11
Картинка 64’ Семенець Богдан Богдан Семенець 16
Слотюк Арсен Арсен Слотюк 15
Монрой Алонсо Франсіско Хосе Франсіско Хосе Монрой Алонсо 24
Головний тренер: Головний тренер:
Прокопіненко Володимир Юрійович Іванов Олександр Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору