ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Можаровський Ю.А.
Асистент 1 Сухін В.В.
Асистент 2 Павлінов О.В.
4-ий арбітр Когут О.О.
17 ТУР
09.11.2019 14:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
2950
Темп.
14 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Соботюк С.А.
Агробізнес
“Агробізнес”
2:1
(0:1)
Інгулець
“Інгулець”
“Агробізнес”
“Інгулець”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
37’
Картинка
41’
Картинка
Картинка
39’
52’
Картинка
58’
Картинка
66’
Картинка
70’
Картинка
82’
Картинка
83’
Картинка
90+3’
Картинка
Картинка
59’
Картинка
62’
Картинка
65’
Картинка
79’
Картинка
86’
Картинка
90+2’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Інгулець”
1 Олександр Воробей Воробей Олександр Шуст Богдан Богдан Шуст 1
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Картинка 41’ Картинка 82’ Запорожець Євген Євген Запорожець 5
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Клименко Владислав Владислав Клименко 8
5 Сергій Палюх Палюх Сергій Картинка 39’ Картинка 61’ Козак Олександр Олександр Козак 10
9 Роман Гагун Гагун Роман Фатєєв Дмитро Дмитро Фатєєв 20
29 Роман Дідик Дідик Роман Картинка 83’ Павлов Віталій Віталій Павлов 28
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 66’ Картинка 88’ Картинка 64’ Балан Денис Денис Балан 39
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Картинка 58’ Картинка 62’ Щедрий Артем Артем Щедрий 45
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 52’ Картинка 70’ Картинка 79’ Січінава Ніка Ніка Січінава 49
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Ковальов Максим Максим Ковальов 55
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 37’ Картинка 58’ Картинка 59’ Картинка 65’ Лупашко Владислав Владислав Лупашко 80
31 Євгеній Панченко Панченко Євгеній Льопка Роман Роман Льопка 41
12 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Картинка 79’ Сула Дмитро Дмитро Сула 7
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Мішуренко Олександр Олександр Мішуренко 9
77 Ігор Сікорський Сікорський Ігор Картинка 58’ Картинка 90+3’ Елла Кен Кен Елла 11
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 62’ Картинка 86’ Коваленко Ілля Ілля Коваленко 13
19 Микола Когут Когут Микола Писко Михайло Михайло Писко 19
11 Олексій Зінкевич Зінкевич Олексій Картинка 70’ Картинка 86’ Коробка Володимир Володимир Коробка 22
22 Дмитро Вергун Вергун Дмитро Картинка 83’ Кучеренко Олександр Олександр Кучеренко 23
26 Микола Буй Буй Микола Марчук Олег Олег Марчук 33
3 Педро Гарсія Кампіло Гарсія Кампіло Педро Картинка 88’ Картинка 90+2’ Синьогуб Олег Олег Синьогуб 89
24 Франсіско Хосе Монрой Алонсо Монрой Алонсо Франсіско Хосе
Головний тренер: Головний тренер:
Іванов Олександр Михайлович Лавриненко Сергій Дмитрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору