ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Задиран С.С.
Асистент 1 Грушко С.А.
Асистент 2 Хімич Б.І.
4-ий арбітр Садовий О.В.
17 ТУР
09.11.2019 14:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
700
Темп.
10 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Даневич М.І.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
3:0
(1:0)
Чорноморець
“Чорноморець”
“Гірник-Спорт”
“Чорноморець”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
transparent
23’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
41’
Картинка
Картинка
14’
Картинка
19’
Картинка
29’
Картинка
39’
60’
Картинка
66’
Картинка
72’
Картинка
73’
Картинка
77’
Картинка
89’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
50’
Картинка
72’
Картинка
79’
Картинка
87’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Чорноморець”
1 Антон Ситников Ситников Антон Кожухар Андрій Андрій Кожухар 12
95 Сергій Суханов Суханов Сергій Картинка 79’ Велєв Вячеслав Вячеслав Велєв 19
5 Юрій Кравчук Кравчук Юрій Картинка 41’ Картинка 72’ Грачов Гліб Гліб Грачов 15
88 Іван Білий Білий Іван Картинка 15’(п) Картинка 23’ Картинка 19’ Рижук Дмитро Дмитро Рижук 5
91 Володимир Шопін Шопін Володимир Картинка 29’ Картинка 50’ Голіков Олександр Олександр Голіков 8
65 Євгеній Лозовий Лозовий Євгеній Картинка 89’ Картинка 14’ Картинка 87’ Гошкодеря Віталій Віталій Гошкодеря 9
77 Олексій Збунь Збунь Олексій Картинка 73’ Хамелюк Владислав Владислав Хамелюк 21
3 Віктор Лиховидько Лиховидько Віктор Картинка 66’ Картинка 90’ Картинка 79’ Норенков Денис Денис Норенков 23
23 Юрій Батюшин Батюшин Юрій Мусолітін Микола Микола Мусолітін 7
13 Олександр Петрусенко Петрусенко Олександр Картинка 72’ Картинка 77’ Картинка 39’ Брагару Максим Максим Брагару 45
70 Віктор Хомченко Хомченко Віктор Картинка 60’ Аржанов Володимир Володимир Аржанов 10
92 Роман Данкович Данкович Роман Варакута Данило Данило Варакута 1
19 Володимир Одарюк Одарюк Володимир Картинка 89’ Картинка 72’ Воронін Сергій Сергій Воронін 33
20 Артем Козлов Козлов Артем Картинка 60’ Картинка 90’ Ратушняк Євгеній Євгеній Ратушняк 87
2 Богдан Бичков Бичков Богдан Картинка 50’ Долгов Петро Петро Долгов 29
32 Андрій Ралюченко Ралюченко Андрій Картинка 87’ Тітаєвський Микита Микита Тітаєвський 40
17 Антон Котляр Котляр Антон Картинка 73’ Семенів Дмитро Дмитро Семенів 98
15 Олександр Чепелюк Чепелюк Олександр Картинка 77’ Цуркан Владислав Владислав Цуркан 70
21 Сергій Герасимець Герасимець Сергій Картинка 90’ Картинка 79’ Штогрін Андрій Андрій Штогрін 22
81 Олександр Головко Головко Олександр
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Маркевич Остап Миронович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору