ОНЛАЙН ПРОТОКОЛ

Поділитись:
Арбітр Задиран С.С.
Асистент 1 Грушко С.А.
Асистент 2 Хімич Б.І.
4-ий арбітр Садовий О.В.
17 ТУР
09.11.2019  14:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Даневич М.І.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
3:0
Матч завершено
Чорноморець
“Чорноморець”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“Гірник-Спорт”
“Чорноморець”
transparent
transparent
transparent
15’(п)
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
38’
67’
Картинка
90+1’
Картинка
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Чорноморець”
1 Ситников Антон Ситников Антон Кожухар Андрій Кожухар Андрій 12
95 Суханов Сергій Суханов Сергій Велєв Вячеслав Велєв Вячеслав 19
5 Кравчук Юрій Кравчук Юрій Грачов Гліб Грачов Гліб 15
88 Білий Іван Білий Іван Рижук Дмитро Рижук Дмитро 5
91 Шопін Володимир Шопін Володимир Голіков Олександр Голіков Олександр 8
65 Лозовий Євгеній Лозовий Євгеній Гошкодеря Віталій Гошкодеря Віталій 9
77 Збунь Олексій Збунь Олексій Хамелюк Владислав Хамелюк Владислав 21
3 Лиховидько Віктор Лиховидько Віктор Норенков Денис Норенков Денис 23
23 Батюшин Юрій Батюшин Юрій Мусолітін Микола Мусолітін Микола 7
13 Петрусенко Олександр Петрусенко Олександр Брагару Максим Брагару Максим 45
70 Хомченко Віктор Хомченко Віктор Аржанов Володимир Аржанов Володимир 10
92 Данкович Роман Данкович Роман Варакута Данило Варакута Данило 1
19 Одарюк Володимир Одарюк Володимир Воронін Сергій Воронін Сергій 33
20 Козлов Артем Козлов Артем Ратушняк Євгеній Ратушняк Євгеній 87
2 Бичков Богдан Бичков Богдан Долгов Петро Долгов Петро 29
32 Ралюченко Андрій Ралюченко Андрій Тітаєвський Микита Тітаєвський Микита 40
17 Котляр Антон Котляр Антон Семенів Дмитро Семенів Дмитро 98
15 Чепелюк Олександр Чепелюк Олександр Цуркан Владислав Цуркан Владислав 70
21 Герасимець Сергій Герасимець Сергій Штогрін Андрій Штогрін Андрій 22
81 Головко Олександр Головко Олександр
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Маркевич Остап Миронович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору