ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Галіцин Р.В.
Асистент 1 Матяш О.О.
Асистент 2 Миронов О.В.
4-ий арбітр Євтухов Д.Ю.
22 ТУР
13.11.2019 13:00
"Колос-Арена" смт. Магдалинівка
Гляд.
100
Темп.
12 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Молгамов А.Л.
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
2:2
(1:0)
Енергія
“Енергія”
“ВПК-Агро”
“Енергія”
transparent
transparent
13’
Картинка
14’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
42’
Картинка
Картинка
31’
Картинка
36’
46’(2)
Картинка
58’
Картинка
70’
Картинка
76’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
49’
Картинка
55’
Картинка
61’
Картинка
69’
Картинка
73’
Картинка
73’
Картинка
83’
“ВПК-Агро” СКЛАДИ КОМАНД “Енергія”
12 Андрій Бубенцов Бубенцов Андрій Дворник Сергій Сергій Дворник 30
24 Сергій Алексанов Алексанов Сергій Картинка 55’ Шевченко Олександр Олександр Шевченко 4
4 Кирило Сидоренко Сидоренко Кирило Картинка 13’(п) ,42’ Картинка Данковський Артем Артем Данковський 17
14 Олександр Логінов Логінов Олександр Картинка 31’ Картинка 46’ Шовковий Вадим Вадим Шовковий 8
19 Олексій Красов Красов Олексій Картинка 36’ Дмитрієв Артем Артем Дмитрієв 3
18 Михайло Васильєв Васильєв Михайло Картинка 86’ Заїка Олексій Олексій Заїка 16
6 Кирило Дорошенко Дорошенко Кирило Картинка 58’ Махнєв Дмитро Дмитро Махнєв 19
8 Михайло Коломоєць Коломоєць Михайло Картинка 14’ Картинка 46’(2) Картинка 73’ Кривич Михайло Михайло Кривич 11
21 Богдан Шмигельский Шмигельский Богдан Картинка 49’ Бафталовський Артем Артем Бафталовський 5
25 Іван Будняк Будняк Іван Картинка 76’ Картинка 61’ Бесараб Павло Павло Бесараб 15
10 Антон Шарко Шарко Антон Картинка 70’ Картинка 83’ Зінатуллін Максим Максим Зінатуллін 7
1 Андрій Шутько Шутько Андрій Картинка 83’ Логовський Владислав Владислав Логовський 12
9 Арамаіс Маргарян Маргарян Арамаіс Картинка 58’ Картинка 73’ Картинка 73’ Черняєв Павло Павло Черняєв 14
33 Єгор Смірнов Смірнов Єгор Нестерук Олександр Олександр Нестерук 2
17 Ігор Соколянський Соколянський Ігор Картинка 46’ Картинка 69’ Доля Валерій Валерій Доля 13
22 Микита Донгаузер Донгаузер Микита Картинка 46’(2) Гавриленко Андрій Андрій Гавриленко 20
29 Богдан Саблін Саблін Богдан
3 Олександр Андрушко Андрушко Олександр
7 Дмитро Мельніков Мельніков Дмитро Картинка 70’
27 Никита Дегтярьов Дегтярьов Никита
16 Святослав Шаповалов Шаповалов Святослав
Головний тренер: Головний тренер:
Соловйов Сергій Миколайович Федорчук Олег Вікторович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору