ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Труханов К.В.
Асистент 1 Холодинський О.В.
Асистент 2 Шудрик Д.О.
4-ий арбітр Копмарь В.В.
18 ТУР
16.11.2019 17:00
"Чорноморець" м. Одеса
Гляд.
2150
Темп.
12 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Валенко А.А.
Чорноморець
“Чорноморець”
1:1
(1:1)
Минай
“Минай”
“Чорноморець”
“Минай”
transparent
transparent
11’
Картинка
transparent
17’
Картинка
transparent
26’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
12’
Картинка
18’
58’
Картинка
64’
Картинка
77’
Картинка
84’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
57’
Картинка
69’
Картинка
83’
Картинка
90’
“Чорноморець” СКЛАДИ КОМАНД “Минай”
12 Андрій Кожухар Кожухар Андрій Попович Андрій Андрій Попович 1
19 Вячеслав Велєв Велєв Вячеслав Картинка 88’ Картинка 83’ Беца Василь Василь Беца 5
29 Петро Долгов Долгов Петро Картинка 11’ Картинка 18’ Жичиков Максим Максим Жичиков 29
5 Дмитро Рижук Рижук Дмитро Допілка Олег Олег Допілка 3
8 Олександр Голіков Голіков Олександр Маткобожик Олександр Олександр Маткобожик 15
17 Андрій Ткачук Ткачук Андрій Картинка 58’ Стасюк Петро Петро Стасюк 95
21 Владислав Хамелюк Хамелюк Владислав Гавриленко Максим Максим Гавриленко 11
23 Денис Норенков Норенков Денис Картинка 26’ Картинка 77’ Картинка 12’(п) Картинка 90’ Нурієв Анатолій Анатолій Нурієв 7
7 Микола Мусолітін Мусолітін Микола Картинка 90+4’ Картинка 85’ Шпак Олексій Олексій Шпак 13
10 Володимир Аржанов Аржанов Володимир Картинка 64’ Картинка 57’ Страшкевич Вадим Вадим Страшкевич 17
22 Андрій Штогрін Штогрін Андрій Картинка 17’ Картинка 84’ Картинка 69’ Гегедош Роберт Роберт Гегедош 88
1 Данило Варакута Варакута Данило Кулініч Артем Артем Кулініч 33
33 Сергій Воронін Воронін Сергій Картинка 88’ Картинка 83’ Вагін Ігор Ігор Вагін 8
87 Євгеній Ратушняк Ратушняк Євгеній Картинка 90’ Кіча Антон Антон Кіча 24
40 Микита Тітаєвський Тітаєвський Микита Кополовець Михайло Михайло Кополовець 18
98 Дмитро Семенів Семенів Дмитро Картинка 77’ Картинка 69’ Пиняшко Василь Василь Пиняшко 20
99 Костянтин Ярошенко Ярошенко Костянтин Картинка 64’ Сантос Гонсалвес Антоніо Франціско Антоніо Франціско Сантос Гонсалвес 2
39 Олександр Ковпак Ковпак Олександр Картинка 84’ Русин Євген Євген Русин 14
Картинка 57’ Глагола Олександр Олександр Глагола 16
Картинка 85’ Карноза Артур Артур Карноза 90
Головний тренер: Головний тренер:
Маркевич Остап Миронович Кобін Василь Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору