ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Пасхал І.Ю.
Асистент 1 Курбанов З.А.
Асистент 2 Марулін С.Ю.
4-ий арбітр Плєшко П.О.
11 ТУР
20.11.2019 13:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
500
Темп.
3 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Александренко В.В.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
2:1
(1:0)
Рух
“Рух”
“Гірник-Спорт”
“Рух”
transparent
5’
Картинка
transparent
15’
Картинка
transparent
transparent
24’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
35’
Картинка
38’
Картинка
45+1’
61’
Картинка
63’
Картинка
65’
Картинка
70’
Картинка
75’
Картинка
81’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
55’
Картинка
62’
Картинка
68’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Рух”
1 Антон Ситников Ситников Антон Мисак Роман Роман Мисак 21
95 Сергій Суханов Суханов Сергій Картинка 61’(аг) Картинка 55’ Брікнер Іван Іван Брікнер 14
5 Юрій Кравчук Кравчук Юрій Бойчук Богдан Богдан Бойчук 23
88 Іван Білий Білий Іван Картинка 5’(п) Картинка 63’ Картинка 62’ Калюжний Іван Іван Калюжний 77
91 Володимир Шопін Шопін Володимир Картинка 68’ Дуць Ігор Ігор Дуць 4
65 Євгеній Лозовий Лозовий Євгеній Картинка 24’ Картинка 35’ Кондраков Данііл Данііл Кондраков 19
77 Олексій Збунь Збунь Олексій Картинка 81’ Копина Юрій Юрій Копина 30
3 Віктор Лиховидько Лиховидько Віктор Картинка 90’ Картинка 45+1’ Климчук Юрій Юрій Климчук 7
23 Юрій Батюшин Батюшин Юрій Картинка 65’ Картинка 85’ Никитюк Роман Роман Никитюк 26
15 Олександр Чепелюк Чепелюк Олександр Картинка 75’ Нємчанінов Дмитро Дмитро Нємчанінов 8
70 Віктор Хомченко Хомченко Віктор Картинка 15’ ,70’ Картинка Заставний Володимир Володимир Заставний 90
92 Роман Данкович Данкович Роман Ільющенков Олександр Олександр Ільющенков 29
19 Володимир Одарюк Одарюк Володимир Картинка 81’ Марушка Руслан Руслан Марушка 3
20 Артем Козлов Козлов Артем Картинка 90’ Банасевич Максим Максим Банасевич 95
17 Антон Котляр Котляр Антон Коробенко Андрій Андрій Коробенко 28
21 Сергій Герасимець Герасимець Сергій Картинка 35’ Картинка 38’ Ернест Антві Антві Ернест 20
81 Олександр Головко Головко Олександр Да Сілва Леандро  Да Сілва Леандро 31
32 Андрій Ралюченко Ралюченко Андрій Картинка 55’ Русин Ростислав Ростислав Русин 99
8 Володимир Корольков Корольков Володимир Картинка 85’ Картинка 89’ Синиця Олег Олег Синиця 22
11 Сергій Білоус Білоус Сергій Мартинюк Ярослав Ярослав Мартинюк 18
Шевчук Юрій Юрій Шевчук 1
Сіднней Сілва Сілва Сіднней 13
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Кучук Леонід Станіславович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору