ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Козик Я.В.
Асистент 1 Клименко Т.А.
Асистент 2 Журибіда В.В.
4-ий арбітр Когут О.О.
19 ТУР
23.11.2019 13:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
3500
Темп.
-1 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Котенко Є.Ф.
Агробізнес
“Агробізнес”
5:0
(1:0)
Металіст 1925
“Металіст 1925”
“Агробізнес”
“Металіст 1925”
1’
Картинка
transparent
transparent
13’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
35’
Картинка
transparent
transparent
50’
Картинка
50’
Картинка
54’
Картинка
60’
Картинка
61’
Картинка
63’
Картинка
67’
Картинка
73’
Картинка
81’
Картинка
83’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
57’
Картинка
62’
Картинка
65’
Картинка
68’
Картинка
70’
Картинка
88’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Металіст 1925”
1 Олександр Воробей Воробей Олександр Сидоренко Денис Денис Сидоренко 1
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Жук Вадим Вадим Жук 3
17 Ігор Курило Курило Ігор Картинка 65’ Кравченко Владислав Владислав Кравченко 5
5 Сергій Палюх Палюх Сергій Кольцов Віталій Віталій Кольцов 8
9 Роман Гагун Гагун Роман Картинка 1’ Ямполь Ярослав Ярослав Ямполь 10
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 35’ Картинка 81’ Картинка 62’ Дехтяренко Ярослав Ярослав Дехтяренко 14
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Картинка 13’ Картинка 83’ Картинка 57’ Романов Сергій Сергій Романов 20
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 54’ Картинка 73’ Картинка 62’ Шершень Михайло Михайло Шершень 23
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 50’ Картинка 67’ Жданов Олександр Олександр Жданов 44
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 50’(н/п) Картинка 86’ Картинка 68’ Савін Антон Антон Савін 77
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 60’ Картинка 88’ Фрейтас Рібейро Дерек Дерек Фрейтас Рібейро 97
31 Євгеній Панченко Панченко Євгеній Дьяков Денис Денис Дьяков 81
12 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Картинка 65’ Коваленко Іван Іван Коваленко 4
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Картинка 81’ Аніх Чідера Келіт Чідера Келіт Аніх 6
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 88’ Єрмоленко Максим Максим Єрмоленко 7
77 Ігор Сікорський Сікорський Ігор Картинка 60’ Картинка 61’(п) Картинка 63’ Давидов Сергій Сергій Давидов 9
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 86’ Картинка 68’ Стороженко Михайло Михайло Стороженко 11
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 62’ Дмитренко Владислав Владислав Дмитренко 22
11 Олексій Зінкевич Зінкевич Олексій Картинка 57’ Картинка 70’ Вентура Лопес Лукас Лукас Вентура Лопес 30
22 Дмитро Вергун Вергун Дмитро Сілва Роша Александр Александр Сілва Роша 33
26 Микола Буй Буй Микола Картинка 73’
3 Педро Гарсія Кампіло Гарсія Кампіло Педро Картинка 67’
24 Франсіско Хосе Монрой Алонсо Монрой Алонсо Франсіско Хосе
Головний тренер: Головний тренер:
Іванов Олександр Михайлович Демченко Андрій Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору