ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Райда М.М.
Асистент 1 Сердюк Д.О.
Асистент 2 Вашкевич Ю.В.
4-ий арбітр Галіцин Р.В.
19 ТУР
23.11.2019 13:00
"Арсенал-Арена" с. Щасливе
Гляд.
150
Темп.
-5 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Брюхов П.А.
Черкащина
“Черкащина”
1:2
(1:2)
Інгулець
“Інгулець”
“Черкащина”
“Інгулець”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
Картинка
16’
Картинка
23’
Картинка
40’
46’
Картинка
66’
Картинка
68’
Картинка
75’
Картинка
76’
Картинка
84’
Картинка
Картинка
66’(2)
Картинка
71’
Картинка
80’
Картинка
81’
Картинка
90’(2)
“Черкащина” СКЛАДИ КОМАНД “Інгулець”
1 Олексій Майборода Майборода Олексій Картинка 46’ Шуст Богдан Богдан Шуст 1
33 Євген Задорожнюк Задорожнюк Євген Картинка 40’ Картинка 90’ Запорожець Євген Євген Запорожець 5
2 Анатолій Бурлін Бурлін Анатолій Картинка 23’ Картинка 80’ Картинка 81’ Мішуренко Олександр Олександр Мішуренко 9
14 Михайло Цебро Цебро Михайло Фатєєв Дмитро Дмитро Фатєєв 20
32 Дмитро Кошелюк Кошелюк Дмитро Кучеренко Олександр Олександр Кучеренко 23
15 Олександр Цибульник Цибульник Олександр Картинка 73’ Марчук Олег Олег Марчук 33
8 Віталій Бойко Бойко Віталій Картинка 45’(п) Картинка 84’ Картинка 66’(2) Щедрий Артем Артем Щедрий 45
20 Юрій Малєй Малєй Юрій Картинка 16’(н/п) Картинка 71’ Січінава Ніка Ніка Січінава 49
11 Іван Тищенко Тищенко Іван Картинка 66’ Ковальов Максим Максим Ковальов 55
21 Андрій Сторчоус Сторчоус Андрій Лупашко Владислав Владислав Лупашко 80
9 Андрій Фаюк Фаюк Андрій Картинка 68’(н/п) Картинка 76’ Синьогуб Олег Олег Синьогуб 89
31 Андрій Лєнчінков Лєнчінков Андрій Картинка 46’ Картинка 75’ Льопка Роман Роман Льопка 41
18 Вячеслав Орел Орел Вячеслав Картинка 73’ Картинка 71’ Сула Дмитро Дмитро Сула 7
92 Максим Зеленевич Зеленевич Максим Картинка 66’ Картинка 90’(2) Клименко Владислав Владислав Клименко 8
27 Вадим Тенжицький Тенжицький Вадим Картинка 76’ Козак Олександр Олександр Козак 10
16 Станіслав Нікішов Нікішов Станіслав Картинка 84’ Картинка 90’ Елла Кен Кен Елла 11
95 Тимур Погранічний Погранічний Тимур Картинка 66’(2) Картинка 90’(2) Коваленко Ілля Ілля Коваленко 13
71 Іван Антонюк Антонюк Іван Лобода Вадим Вадим Лобода 18
77 Кирило Цокало Цокало Кирило Картинка 81’ Коробка Володимир Володимир Коробка 22
Павлов Віталій Віталій Павлов 28
Балан Денис Денис Балан 39
Головний тренер: Головний тренер:
Кирилюк Олександр Ілліч Лавриненко Сергій Дмитрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору