ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сташук І.І.
Асистент 1 Суряк Ю.Б.
Асистент 2 Ковальчук Ю.А.
4-ий арбітр Сахно О.С.
20 ТУР
24.06.2020 19:00
"Оболонь-Арена" м. Київ
Гляд.
0
Темп.
23 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Трач Б.Б.
Оболонь Бровар
“Оболонь Бровар”
1:1
(0:1)
Авангард
“Авангард”
“Оболонь Бровар”
“Авангард”
transparent
transparent
transparent
14’
Картинка
17’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
27’
Картинка
43’
46’
Картинка
48’
Картинка
52’
Картинка
55’
Картинка
69’
Картинка
72’
Картинка
77’
Картинка
81’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
48’
Картинка
55’
Картинка
65’
Картинка
68’
Картинка
77’
Картинка
80’
Картинка
89’
“Оболонь Бровар” СКЛАДИ КОМАНД “Авангард”
1 Назарій Федорівський Федорівський Назарій Картинка 89’ Денчук Артур Артур Денчук 75
4 Олексій Майданевич Майданевич Олексій Картинка 86’ Картинка 43’ Картинка 65’ Воробєй Максим Максим Воробєй 18
16 Костянтин Коваленко Коваленко Костянтин Картинка 72’ (К) Мірошник Роман Роман Мірошник 3
33 Микита Безуглий Безуглий Микита Савін Владислав Владислав Савін 97
17 Олександр Голіков Голіков Олександр Картинка 14’ Сухаров Олександр Олександр Сухаров 43
6 Андрій Корнєв Корнєв Андрій Картинка 17’ Картинка 46’ Картинка 77’ Сеницький Юрій Юрій Сеницький 19
32 Рінар Валєєв Валєєв Рінар Картинка 69’ Полюлях Микита Микита Полюлях 77
15 Олександр Гуськов Гуськов Олександр Картинка 52’ Картинка 55’ Картинка 27’ Картинка 80’ Лобов Олексій Олексій Лобов 55
10 Олег Слободян Слободян Олег Картинка 77’(п) Картинка 55’ Картинка 86’(2) Матяж Іван Іван Матяж 9
13 Ігор Мединський Мединський Ігор Картинка 81’ Картинка 48’(н/п) Картинка 90’ Нехтій Владислав Владислав Нехтій 7
14 Олександр Батальський Батальський Олександр Картинка 48’ Картинка 68’ Кірієнко Ігор Ігор Кірієнко 57
72 Василь Литвиненко Литвиненко Василь Солдатенко Вадим Вадим Солдатенко 38
9 Артем Ковбаса Ковбаса Артем Картинка 81’ Сидоренко Дмитро Дмитро Сидоренко 2
21 Василь Білий Білий Василь Брюхов Ілля Ілля Брюхов 4
22 Юрій Бровченко Бровченко Юрій Картинка 69’ Картинка 90’ Цибульник Олександр Олександр Цибульник 5
44 Дмитро Касімов Касімов Дмитро Долінський Денис Денис Долінський 14
30 Гуттінер Ейдер Коста Теноріо Коста Теноріо Гуттінер Ейдер Картинка 55’ Сухомлин Едуард Едуард Сухомлин 16
96 Юрій Мате Мате Юрій Картинка 65’ Дедяєв Андрій Андрій Дедяєв 22
7 Денис Островський Островський Денис Близнюк Володимир Володимир Близнюк 28
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор Картинка 86’ Картинка 86’(2) Мурза Артур Артур Мурза 70
8 Олексій Савченко Савченко Олексій Картинка 46’ Картинка 68’ Картинка 89’(н/п) Собко Віталій Віталій Собко 10
11 Владислав Улянченко Улянченко Владислав
74 Максим Потопальський Потопальський Максим
Головний тренер: Головний тренер:
Мазуренко Олег Миколайович Косевич Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору