ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Солов'ян О.М.
Асистент 1 Чос М.В.
Асистент 2 Дашко О.В.
4-ий арбітр Пилипенко Я.М.
22 ТУР
04.07.2020 18:49
"Інгулець" смт. Петрове
Гляд.
0
Темп.
30 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Возняк С.І.
Інгулець
“Інгулець”
3:2
(2:0)
Авангард
“Авангард”
“Інгулець”
“Авангард”
transparent
6’
Картинка
transparent
transparent
transparent
21’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
28’
Картинка
41’
48’
Картинка
53’
Картинка
67’
Картинка
73’
Картинка
77’
Картинка
83’
Картинка
90+3’
Картинка
Картинка
51’
Картинка
62’
Картинка
63’
Картинка
69’
Картинка
72’
Картинка
90’
Картинка
90+2’
“Інгулець” СКЛАДИ КОМАНД “Авангард”
1 Богдан Шуст Шуст Богдан Картинка 90+2’ Денчук Артур Артур Денчук 75
5 Євген Запорожець Запорожець Євген Картинка 51’ Воробєй Максим Максим Воробєй 18
9 Олександр Мішуренко Мішуренко Олександр Картинка 21’ Картинка 83’ (К) Мірошник Роман Роман Мірошник 3
10 Олександр Козак Козак Олександр Картинка 6’ Картинка 53’ Картинка 72’ Савін Владислав Владислав Савін 97
11 Младен Бартуловіч Бартуловіч Младен Картинка 77’ Картинка 41’ Сухаров Олександр Олександр Сухаров 43
23 Олександр Кучеренко Кучеренко Олександр Сеницький Юрій Юрій Сеницький 19
28 Віталій Павлов Павлов Віталій Картинка 67’ Картинка 28’ Полюлях Микита Микита Полюлях 77
39 Денис Балан Балан Денис Картинка 81’ Лобов Олексій Олексій Лобов 55
49 Ніка Сітчінава Сітчінава Ніка Картинка 48’ Картинка 73’ Картинка 63’ Картинка 69’ Матяж Іван Іван Матяж 9
80 Владислав Лупашко Лупашко Владислав (К) Картинка 89’ Нехтій Владислав Владислав Нехтій 7
89 Олег Синьогуб Синьогуб Олег Картинка 62’ Кірієнко Ігор Ігор Кірієнко 57
41 Роман Льопка Льопка Роман Солдатенко Вадим Вадим Солдатенко 38
4 Володимир Сениця Сениця Володимир Брюхов Ілля Ілля Брюхов 4
8 Ігор Загальський Загальський Ігор Картинка 83’ Цибульник Олександр Олександр Цибульник 5
13 Ілля Коваленко Коваленко Ілля Картинка 53’ Картинка 62’ Сидоренко Дмитро Дмитро Сидоренко 2
18 Оскар Мкомола Мкомола Оскар Картинка 73’ Долінський Денис Денис Долінський 14
20 Дмитро Фатєєв Фатєєв Дмитро Картинка 67’ Картинка 90+3’ Картинка 28’ Дедяєв Андрій Андрій Дедяєв 22
22 Володимир Коробка Коробка Володимир Близнюк Володимир Володимир Близнюк 28
45 Артем Щедрий Щедрий Артем Картинка 77’ Картинка 90+3’ Картинка 72’ Сухомлин Едуард Едуард Сухомлин 16
99 Микола Квасний Квасний Микола Картинка 69’ Картинка 90’ Мурза Артур Артур Мурза 70
Картинка 51’ Собко Віталій Віталій Собко 10
Головний тренер: Головний тренер:
Лавриненко Сергій Дмитрович Косевич Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору