ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Лапко С.Р.
Асистент 1 Гавеля О.М.
Асистент 2 Кєскюла Д.А.
4-ий арбітр Заброда К.В.
22 ТУР
06.07.2020 19:00
"Оболонь-Арена" м. Київ
Гляд.
0
Темп.
32 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Левко М.В.
Оболонь Бровар
“Оболонь Бровар”
3:3
(2:1)
Прикарпаття
“Прикарпаття”
“Оболонь Бровар”
“Прикарпаття”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
38’
Картинка
45+3’
Картинка
Картинка
23’
Картинка
26’
Картинка
31’
Картинка
42’
54’
Картинка
56’
Картинка
63’
Картинка
65’
Картинка
75’
Картинка
84’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
47’
Картинка
52’
Картинка
66’
Картинка
83’
Картинка
90’
“Оболонь Бровар” СКЛАДИ КОМАНД “Прикарпаття”
1 Назарій Федорівський Федорівський Назарій (К) Вульчин Остап Остап Вульчин 26
4 Олексій Майданевич Майданевич Олексій Картинка 47’ Картинка 90’ Бойко Тарас Тарас Бойко 33
21 Василь Білий Білий Василь Картинка 52’ Борисевич Роман Роман Борисевич 31
33 Микита Безуглий Безуглий Микита Картинка 45+3’ Картинка 56’(аг) Пастух Іван Іван Пастух 4
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор Картинка 46’ Лаврук Святослав Святослав Лаврук 20
11 Владислав Улянченко Улянченко Владислав Картинка 63’ Вацеба Андрій Андрій Вацеба 8
8 Олексій Савченко Савченко Олексій Картинка 62’ Картинка 88’ Картинка 23’ Картинка 66’ Воробчак Назарій Назарій Воробчак 15
15 Олександр Гуськов Гуськов Олександр Картинка 75’ Картинка 46’(2) (К) Цюцюра Василь Василь Цюцюра 14
10 Олег Слободян Слободян Олег Картинка 84’ Картинка 42’ Картинка 83’ Шпирка Юрій Юрій Шпирка 99
13 Ігор Мединський Мединський Ігор Картинка 65’ Сондей Іван Іван Сондей 21
14 Олександр Батальський Батальський Олександр Картинка 38’ Картинка 54’ Картинка 26’(п) Картинка 31’ Барчук Роман Роман Барчук 90
72 Василь Литвиненко Литвиненко Василь Піцан Іван Іван Піцан 24
97 Іван Тюрін Тюрін Іван Картинка 46’ Сікач Микола Микола Сікач 12
16 Костянтин Коваленко Коваленко Костянтин Картинка 84’ Картинка 90’ Геник Василь Василь Геник 34
22 Юрій Бровченко Бровченко Юрій Картинка 65’ Дербах Василь Василь Дербах 6
44 Дмитро Касімов Касімов Дмитро Картинка 46’(2) Семотюк Владислав Владислав Семотюк 17
9 Артем Ковбаса Ковбаса Артем Картинка 75’ Картинка 66’ Картинка 85’ Павлюк Олег Олег Павлюк 9
96 Юрій Мате Мате Юрій Картинка 83’ Хома Андрій Андрій Хома 10
7 Денис Островський Островський Денис
34 Алекс Чідомере Чідомере Алекс Картинка 88’
32 Рінар Валєєв Валєєв Рінар Картинка 63’
6 Андрій Корнєв Корнєв Андрій
74 Максим Потопальський Потопальський Максим
Головний тренер: Головний тренер:
Мазуренко Олег Миколайович Ковалюк Володимир Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору