ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дердо О.В.
Асистент 1 Маланчук М.Б.
Асистент 2 Федорак Ю.В.
4-ий арбітр Кальонов О.О.
20 ТУР
07.07.2020 17:00
"ім. Б. Маркевича" м. Винники
Гляд.
0
Темп.
18 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Овчар І.І.
Рух
“Рух”
2:3
(2:1)
Агробізнес
“Агробізнес”
“Рух”
“Агробізнес”
transparent
transparent
9’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
29’
Картинка
33’
Картинка
transparent
42’
Картинка
Картинка
28’
Картинка
43’
56’
Картинка
57’
Картинка
61’
Картинка
78’
Картинка
82’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
62’
Картинка
65’(2)
Картинка
71’
Картинка
89’
Картинка
90’
“Рух” СКЛАДИ КОМАНД “Агробізнес”
33 Олександр Бандура Бандура Олександр Артим Андрій Андрій Артим 31
17 Мар'ян Мисик Мисик Мар'ян Дідик Роман Роман Дідик 29
28 Андрій Коробенко Коробенко Андрій Думанюк Артур Артур Думанюк 14
25 Максим Білий Білий Максим Картинка 28’ Картинка 71’ Когут Микола Микола Когут 19
18 Ярослав Мартинюк Мартинюк Ярослав (К) Картинка 42’ (К) Курило Ігор Ігор Курило 17
14 Іван Брікнер Брікнер Іван Картинка 29’ Картинка 82’ Картинка 43’ Юхимович Дмитро Дмитро Юхимович 10
22 Олег Синиця Синиця Олег Картинка 56’ Гагун Роман Роман Гагун 9
19 Данііл Кондраков Кондраков Данііл Картинка 33’ Картинка 61’ Картинка 62’ Картинка 65’ Семенець Богдан Богдан Семенець 16
99 Ростислав Русин Русин Ростислав Бойчук Ігор Ігор Бойчук 21
44 Тарас Саків Саків Тарас Картинка 57’ ,90’ Картинка Картинка 89’ Кухарук Андрій Андрій Кухарук 8
30 Юрій Копина Копина Юрій Картинка 9’ Картинка 78’ Картинка 65’(2) Семенюк Сергій Сергій Семенюк 80
21 Роман Мисак Мисак Роман Мозіль Олег Олег Мозіль 30
73 Михайло Калугін Калугін Михайло Воробей Олександр Олександр Воробей 1
11 Станіслав Біленький Біленький Станіслав Картинка 56’ Картинка 89’ Слотюк Арсен Арсен Слотюк 15
26 Раті Ардазішвілі Ардазішвілі Раті Картинка 82’ Картинка 65’(2) Картинка 71’ Когут Іван Іван Когут 18
20 Антві Ернест Ернест Антві Картинка 90’ Груша Віталій Віталій Груша 25
3 Руслан Марушка Марушка Руслан Палюх Сергій Сергій Палюх 5
97 Микола Кухаревич Кухаревич Микола Картинка 61’ Петров Сергій Сергій Петров 77
77 Іван Калюжний Калюжний Іван Картинка 78’ Черненко Руслан Руслан Черненко 13
Захарченко Євгеній Євгеній Захарченко 44
Картинка 65’ Козьбан Дмитро Дмитро Козьбан 89
Картинка 71’ Картинка 90’ Іванченко Богдан Богдан Іванченко 74
Косовський Сергій Сергій Косовський 22
Головний тренер: Головний тренер:
Федик Іван Зінонович Чижевський Олександр Арсенійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору