ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дубровець П.В.
Асистент 1 Якимик Р.С.
Асистент 2 Суряк Ю.Б.
4-ий арбітр Матяш О.О.
23 ТУР
11.07.2020 18:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
0
Темп.
33 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Якименко О.В.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
3:2
(2:1)
Агробізнес
“Агробізнес”
“Гірник-Спорт”
“Агробізнес”
1’
Картинка
transparent
transparent
15’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
10’
Картинка
44’
Картинка
45+2’
49’
Картинка
59’
Картинка
73’
Картинка
81’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
60’
Картинка
63’
Картинка
67’
Картинка
78’
Картинка
86’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Агробізнес”
1 Антон Ситников Ситников Антон Мозіль Олег Олег Мозіль 30
18 Володимир Шопін Шопін Володимир Картинка 86’ Картинка 46’ Захарченко Євгеній Євгеній Захарченко 44
3 Данило Карась Карась Данило Картинка 73’ Думанюк Артур Артур Думанюк 14
14 Богдан Векляк Векляк Богдан Картинка 78’ Когут Микола Микола Когут 19
17 Сергій Суханов Суханов Сергій (К) Курило Ігор Ігор Курило 17
6 Олександр Чепелюк Чепелюк Олександр Картинка 45+2’ Юхимович Дмитро Дмитро Юхимович 10
23 Юрій Батюшин Батюшин Юрій (К) Картинка 63’ Черненко Руслан Руслан Черненко 13
13 Олександр Петрусенко Петрусенко Олександр Картинка 81’ Картинка 44’ Картинка 67’ Семенець Богдан Богдан Семенець 16
10 Євгеній Лозовий Лозовий Євгеній Картинка 15’ Картинка 89’ Картинка 90’ Бойчук Ігор Ігор Бойчук 21
21 Сергій Герасимець Герасимець Сергій Картинка 1’ Картинка 49’ Картинка 59’ Картинка 10’ Груша Віталій Віталій Груша 25
24 Ілля Чередниченко Чередниченко Ілля Картинка 60’ Когут Іван Іван Когут 18
25 Роман Данкович Данкович Роман Воробей Олександр Олександр Воробей 1
9 Олексій Бойко Бойко Олексій Кухарук Андрій Андрій Кухарук 8
19 Олексій Збунь Збунь Олексій Картинка 90’ Картинка 46’ Картинка 86’ Слотюк Арсен Арсен Слотюк 15
4 Олексій Моісеєнко Моісеєнко Олексій Картинка 63’ Семенюк Сергій Сергій Семенюк 80
16 Ілля Малишкін Малишкін Ілля Картинка 86’ Палюх Сергій Сергій Палюх 5
5 Андрій Сорокин Сорокин Андрій Картинка 67’ Козьбан Дмитро Дмитро Козьбан 89
26 Георгій Клімов Клімов Георгій Картинка 78’ Іванченко Богдан Богдан Іванченко 74
8 Володимир Корольков Корольков Володимир Картинка 81’
22 Єгор Твердохліб Твердохліб Єгор Картинка 59’
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Чижевський Олександр Арсенійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору