ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Іванов Ю.В.
Асистент 1 Жарий В.В.
Асистент 2 Трехліб Я.М.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
24 ТУР
15.07.2020 18:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
0
Темп.
21 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Шмигельський О.В.
Агробізнес
“Агробізнес”
0:2
(0:0)
Минай
“Минай”
“Агробізнес”
“Минай”
transparent
transparent
11’
Картинка
transparent
16’
Картинка
transparent
transparent
transparent
32’
Картинка
transparent
45+2’
Картинка
Картинка
16’
Картинка
17’
Картинка
24’
46’
Картинка
66’
Картинка
71’
Картинка
77’
Картинка
79’
Картинка
81’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
49’
Картинка
50’
Картинка
62’
Картинка
75’
Картинка
87’
Картинка
90+2’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Минай”
30 Олег Мозіль Мозіль Олег (К) Попович Андрій Андрій Попович 1
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Картинка 11’ Жичиков Максим Максим Жичиков 29
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Стасюк Петро Петро Стасюк 95
17 Ігор Курило Курило Ігор (К) Картинка 66’ Картинка 50’ Картинка 62’ Никитюк Роман Роман Никитюк 26
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 16’ Картинка 46’ Картинка 49’ Маткобожик Олександр Олександр Маткобожик 15
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 45+2’ Картинка 79’ Картинка 16’ Ткачук Андрій Андрій Ткачук 23
9 Роман Гагун Гагун Роман Картинка 24’ Голодюк Олег Олег Голодюк 14
29 Роман Дідик Дідик Роман Картинка 81’ Картинка 17’ Книш Данило Данило Книш 17
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Картинка 75’ Пиняшко Василь Василь Пиняшко 20
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Картинка 89’ Оринчак Богдан Богдан Оринчак 77
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 32’ Картинка 77’ Картинка 90+2’(п) Нурієв Анатолій Анатолій Нурієв 7
31 Андрій Артим Артим Андрій Черепко Андрій Андрій Черепко 12
1 Олександр Воробей Воробей Олександр Картинка 62’ Допілка Олег Олег Допілка 3
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Микуляк Владислав Владислав Микуляк 10
44 Євгеній Захарченко Захарченко Євгеній Картинка 75’ Карноза Артур Артур Карноза 90
25 Віталій Груша Груша Віталій Глагола Олександр Олександр Глагола 16
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 79’ Картинка 84’ Картинка 24’ Картинка 87’ Машталір Сергій Сергій Машталір 9
77 Сергій Петров Петров Сергій Картинка 89’ Кополовець Михайло Михайло Кополовець 18
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 46’ Картинка 71’ Картинка 16’ Шпак Олексій Олексій Шпак 21
89 Дмитро Козьбан Козьбан Дмитро Картинка 77’ Вагін Ігор Ігор Вагін 8
5 Сергій Палюх Палюх Сергій Картинка 81’ Картинка 89’ Корнутяк Володимир Володимир Корнутяк 2
22 Сергій Косовський Косовський Сергій Ахмедзаде Рустам Рустам Ахмедзаде 27
74 Богдан Іванченко Іванченко Богдан
Головний тренер: Головний тренер:
Чижевський Олександр Арсенійович Кобін Василь Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору