ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Омельченко О.В.
Асистент 1 Думенко В.П.
Асистент 2 Холодинський О.В.
4-ий арбітр Бич І.Г.
24 ТУР
15.07.2020 19:00
"Оболонь-Арена" м. Київ
Гляд.
0
Темп.
25 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Мельничук В.Г.
Оболонь Бровар
“Оболонь Бровар”
1:0
(1:0)
Чорноморець
“Чорноморець”
“Оболонь Бровар”
“Чорноморець”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
35’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
3’
Картинка
32’
46’(2)
Картинка
54’
Картинка
55’
Картинка
62’
Картинка
70’
Картинка
75’
Картинка
81’
Картинка
90+3’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
51’(2)
Картинка
68’
Картинка
86’
“Оболонь Бровар” СКЛАДИ КОМАНД “Чорноморець”
1 Назарій Федорівський Федорівський Назарій Картинка 54’ Паламарчук Олексій Олексій Паламарчук 12
4 Олексій Майданевич Майданевич Олексій Лиховидько Віктор Віктор Лиховидько 3
21 Василь Білий Білий Василь Картинка 3’ Микицей Станіслав Станіслав Микицей 53
33 Микита Безуглий Безуглий Микита Зубейко Євгеній Євгеній Зубейко 42
17 Олександр Голіков Голіков Олександр Картинка 84’ Слінкін Андрій Андрій Слінкін 33
11 Владислав Улянченко Улянченко Владислав Картинка 46’(2) Картинка 68’ Велєв Вячеслав Вячеслав Велєв 19
8 Олексій Савченко Савченко Олексій Картинка 62’ Картинка 81’ Картинка 86’ (К) Клименко Владислав Владислав Клименко 8
15 Олександр Гуськов Гуськов Олександр Картинка 55’ Картинка 51’ Хамелюк Владислав Владислав Хамелюк 21
10 Олег Слободян Слободян Олег (К) Картинка 35’(п) Картинка 32’ Картинка 46’ Брагару Максим Максим Брагару 45
13 Ігор Мединський Мединський Ігор Картинка 70’ Картинка 75’ Авагімян Артур Артур Авагімян 20
14 Олександр Батальський Батальський Олександр Картинка 90+3’ Картинка 51’(2) Штогрін Андрій Андрій Штогрін 22
72 Василь Литвиненко Литвиненко Василь Варакута Данило Данило Варакута 1
97 Іван Тюрін Тюрін Іван Граматік Костянтин Костянтин Граматік 4
16 Костянтин Коваленко Коваленко Костянтин Картинка 68’ Стрижак Андрій Андрій Стрижак 15
22 Юрій Бровченко Бровченко Юрій Картинка 81’ Картинка 51’ Яловенко Роман Роман Яловенко 77
44 Дмитро Касімов Касімов Дмитро Картинка 46’ Янаков Деніс Деніс Янаков 17
9 Артем Ковбаса Ковбаса Артем Картинка 75’ Картинка 51’(2) Сікорський Ігор Ігор Сікорський 7
96 Юрій Мате Мате Юрій Картинка 84’ Тітаєвський Микита Микита Тітаєвський 40
7 Денис Островський Островський Денис
30 Гуттінер Ейдер Коста Теноріо Коста Теноріо Гуттінер Ейдер Картинка 55’
32 Рінар Валєєв Валєєв Рінар Картинка 46’(2)
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор
74 Максим Потопальський Потопальський Максим
Головний тренер: Головний тренер:
Іващенко Валерій Володимирович Ковалець Сергій Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору