ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Назаров Є.Є.
Асистент 1 Соботюк С.С.
Асистент 2 Пилипенко Я.М.
4-ий арбітр Миронов О.В.
25 ТУР
19.07.2020 18:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
0
Темп.
28 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Дзюба С.М.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
2:1
(2:1)
Черкащина
“Черкащина”
“Гірник-Спорт”
“Черкащина”
transparent
transparent
10’
Картинка
transparent
transparent
transparent
25’
Картинка
transparent
transparent
39’
Картинка
transparent
Картинка
22’
Картинка
31’
62’
Картинка
71’
Картинка
76’
Картинка
90’
Картинка
90+3’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
59’
Картинка
66’
Картинка
71’
Картинка
73’
Картинка
79’
Картинка
83’
Картинка
85’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Черкащина”
1 Антон Ситников Ситников Антон Старченко Денис Денис Старченко 13
18 Володимир Шопін Шопін Володимир Нестеренко Андрій Андрій Нестеренко 22
3 Данило Карась Карась Данило Картинка 59’ Скляренко Іван Іван Скляренко 33
14 Богдан Векляк Векляк Богдан Картинка 39’ Картинка 31’ Яцик Костянтин Костянтин Яцик 17
17 Сергій Суханов Суханов Сергій Картинка 71’ Картинка 73’ Діонг Сулейман Сулейман Діонг 3
6 Олександр Чепелюк Чепелюк Олександр Картинка 90+3’ Картинка 83’ Цурупін Артем Артем Цурупін 26
23 Юрій Батюшин Батюшин Юрій (К) Картинка 62’ Картинка 66’ Картинка 79’ (К) Морозенко Євген Євген Морозенко 10
7 Віктор Хомченко Хомченко Віктор Картинка 10’ Картинка 71’ Картинка 22’ Георгієв Віктор Віктор Георгієв 8
19 Олексій Збунь Збунь Олексій Картинка 46’ Нечай Ігор Ігор Нечай 11
21 Сергій Герасимець Герасимець Сергій Картинка 76’ Захаревич Ярослав Ярослав Захаревич 14
24 Ілля Чередниченко Чередниченко Ілля Картинка 25’ Картинка 90’ Тарануха Ростислав Ростислав Тарануха 20
25 Роман Данкович Данкович Роман Тимофєєв Анатолій Анатолій Тимофєєв 1
9 Олексій Бойко Бойко Олексій Картинка 76’ Картинка 46’ Картинка 85’ Олійник Ярослав Ярослав Олійник 2
8 Володимир Корольков Корольков Володимир Картинка 62’ Картинка 79’ Рожко Дмитро Дмитро Рожко 6
4 Олексій Моісеєнко Моісеєнко Олексій Картинка 73’ Погранічний Тимур Тимур Погранічний 95
16 Ілля Малишкін Малишкін Ілля Картинка 90’ Картинка 59’ Кабанюк Владислав Владислав Кабанюк 98
5 Андрій Сорокин Сорокин Андрій Картинка 31’ Долгий Антон Антон Долгий 9
26 Георгій Клімов Клімов Георгій
2 Семен Дяченко Дяченко Семен
22 Єгор Твердохліб Твердохліб Єгор Картинка 71’
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Маринчук Денис Богданович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору