ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Монзуль К.В.
Асистент 1 Ардашева О.Є.
Асистент 2 Стрілецька М.С.
4-ий арбітр Титов О.І.
25 ТУР
20.07.2020 19:00
"Оболонь-Арена" м. Київ
Гляд.
0
Темп.
25 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Мосейчук Ю.Ю.
Оболонь Бровар
“Оболонь Бровар”
0:0
(0:0)
Рух
“Рух”
ГОЛИ
“Оболонь Бровар”
“Рух”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
49’
Картинка
62’
Картинка
67’
Картинка
73’
Картинка
78’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
62’
Картинка
72’
Картинка
73’
Картинка
85’
Картинка
89’
“Оболонь Бровар” СКЛАДИ КОМАНД “Рух”
1 Назарій Федорівський Федорівський Назарій Мисак Роман Роман Мисак 21
4 Олексій Майданевич Майданевич Олексій Заставний Володимир Володимир Заставний 90
21 Василь Білий Білий Василь (К) Дуць Ігор Ігор Дуць 4
33 Микита Безуглий Безуглий Микита Картинка 73’ Білий Максим Максим Білий 25
96 Юрій Мате Мате Юрій Картинка 73’ Мартинюк Ярослав Ярослав Мартинюк 18
32 Рінар Валєєв Валєєв Рінар Картинка 72’ Копина Юрій Юрій Копина 30
8 Олексій Савченко Савченко Олексій Картинка 49’ Картинка 67’ Русин Ростислав Ростислав Русин 99
22 Юрій Бровченко Бровченко Юрій Картинка 78’ Картинка 90+2’ Мисик Мар'ян Мар'ян Мисик 17
10 Олег Слободян Слободян Олег (К) Картинка 88’ Картинка 89’ Ернест Антві Антві Ернест 20
13 Ігор Мединський Мединський Ігор Картинка 85’ Кондраков Данііл Данііл Кондраков 19
14 Олександр Батальський Батальський Олександр Картинка 62’ Картинка 62’ Климчук Юрій Юрій Климчук 7
72 Василь Литвиненко Литвиненко Василь Ільющенков Олександр Олександр Ільющенков 29
97 Іван Тюрін Тюрін Іван Марушка Руслан Руслан Марушка 3
16 Костянтин Коваленко Коваленко Костянтин Саків Тарас Тарас Саків 44
15 Олександр Гуськов Гуськов Олександр Картинка 62’ Синиця Олег Олег Синиця 22
44 Дмитро Касімов Касімов Дмитро Картинка 88’ Картинка 85’ Кухаревич Микола Микола Кухаревич 97
9 Артем Ковбаса Ковбаса Артем Картинка 78’ Картинка 89’ Біленький Станіслав Станіслав Біленький 11
11 Владислав Улянченко Улянченко Владислав Коробенко Андрій Андрій Коробенко 28
7 Денис Островський Островський Денис Ардазішвілі Раті Раті Ардазішвілі 26
30 Гуттінер Ейдер Коста Теноріо Коста Теноріо Гуттінер Ейдер Картинка 67’ Картинка 72’ Картинка 74’ Калюжний Іван Іван Калюжний 77
17 Олександр Голіков Голіков Олександр Картинка 73’ Брікнер Іван Іван Брікнер 14
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор Габріель Дос Дос Габріель 10
74 Максим Потопальський Потопальський Максим
Головний тренер: Головний тренер:
Іващенко Валерій Володимирович Федик Іван Зінонович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору