ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кутаков Д.О.
Асистент 1 Приступа С.А.
Асистент 2 Петраков Є.О.
4-ий арбітр Дорош В.В.
26 ТУР
23.07.2020 17:00
"Арсенал-Арена" с. Щасливе
Гляд.
0
Темп.
23 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Березка С.М.
Черкащина
“Черкащина”
2:6
(0:2)
Минай
“Минай”
“Черкащина”
“Минай”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
13’
Картинка
23’
Картинка
30’
Картинка
32’
46’
Картинка
52’
Картинка
55’
Картинка
59’
Картинка
66’
Картинка
67’
Картинка
73’
Картинка
74’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
48’
Картинка
59’(2)
Картинка
64’
Картинка
66’(2)
Картинка
71’
Картинка
75’
Картинка
80’
Картинка
83’
“Черкащина” СКЛАДИ КОМАНД “Минай”
1 Анатолій Тимофєєв Тимофєєв Анатолій Картинка 83’ Попович Андрій Андрій Попович 1
22 Андрій Нестеренко Нестеренко Андрій Картинка 46’ Жичиков Максим Максим Жичиков 29
44 Олег Дмитренко Дмитренко Олег Картинка 80’ Стасюк Петро Петро Стасюк 95
32 Вячеслав Лухтанов Лухтанов Вячеслав Картинка 73’ Картинка 23’ Маткобожик Олександр Олександр Маткобожик 15
95 Тимур Погранічний Погранічний Тимур Никитюк Роман Роман Никитюк 26
26 Артем Цурупін Цурупін Артем Картинка 67’ Вагін Ігор Ігор Вагін 8
10 Євген Морозенко Морозенко Євген (К) Картинка 59’ Картинка 13’ Картинка 32’ Картинка 59’(2) (К) Карноза Артур Артур Карноза 90
29 Юрій Малєй Малєй Юрій Картинка 66’ Картинка 30’ Пиняшко Василь Василь Пиняшко 20
14 Ярослав Захаревич Захаревич Ярослав Картинка 55’ Картинка 64’ Картинка 66’(2) Глагола Олександр Олександр Глагола 16
8 Віктор Георгієв Георгієв Віктор Картинка 48’ Картинка 73’ Картинка 75’ Оринчак Богдан Богдан Оринчак 77
20 Ростислав Тарануха Тарануха Ростислав Картинка 52’ Картинка 71’(п) Нурієв Анатолій Анатолій Нурієв 7
13 Денис Старченко Старченко Денис Картинка 83’ Черепко Андрій Андрій Черепко 12
2 Ярослав Олійник Олійник Ярослав Картинка 46’ Картинка 66’(2) Шпак Олексій Олексій Шпак 21
6 Дмитро Рожко Рожко Дмитро Микуляк Владислав Владислав Микуляк 10
11 Ігор Нечай Нечай Ігор Картинка 55’ Картинка 86’ Корнутяк Володимир Володимир Корнутяк 2
98 Владислав Кабанюк Кабанюк Владислав Картинка 59’ Картинка 80’ Кополовець Михайло Михайло Кополовець 18
9 Антон Долгий Долгий Антон Картинка 73’ Картинка 59’(2) Картинка 81’ Книш Данило Данило Книш 17
7 Максим Тищенко Тищенко Максим Допілка Олег Олег Допілка 3
23 Антон Котовий Котовий Антон Картинка 75’ Ахмедзаде Рустам Рустам Ахмедзаде 27
47 Максим Грисьо Грисьо Максим Картинка 66’ Картинка 74’
3 Сулейман Діонг Діонг Сулейман
Головний тренер: Головний тренер:
Маринчук Денис Богданович Кобін Василь Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору