ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Арановський Є.А.
Асистент 1 Корнійко О.С.
Асистент 2 Беркут О.А.
4-ий арбітр Панчишин Д.І.
26 ТУР
24.07.2020 19:00
ОСК "Металіст" м. Харків
Гляд.
0
Темп.
24 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Мельничук В.Г.
Металіст 1925
“Металіст 1925”
3:1
(1:1)
Прикарпаття
“Прикарпаття”
“Металіст 1925”
“Прикарпаття”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
25’
Картинка
transparent
transparent
39’
Картинка
transparent
Картинка
18’
Картинка
25’
Картинка
29’
Картинка
36’
46’
Картинка
68’
Картинка
72’
Картинка
78’
Картинка
83’
Картинка
84’
Картинка
Картинка
49’
Картинка
53’
Картинка
63’
Картинка
68’
Картинка
76’
Картинка
82’
Картинка
89’
“Металіст 1925” СКЛАДИ КОМАНД “Прикарпаття”
1 Денис Сидоренко Сидоренко Денис Вульчин Остап Остап Вульчин 26
8 Віталій Кольцов Кольцов Віталій (К) Борисевич Роман Роман Борисевич 31
10 Ярослав Ямполь Ямполь Ярослав Картинка 39’(п) Картинка 36’ Пастух Іван Іван Пастух 4
21 Сергій Ченбай Ченбай Сергій Картинка 25’ Француз Василь Василь Француз 3
22 Владислав Дмитренко Дмитренко Владислав Картинка 25’ Картинка 82’ Сікач Микола Микола Сікач 12
23 Михайло Шершень Шершень Михайло Картинка 84’ Картинка 63’ Вацеба Андрій Андрій Вацеба 8
24 Максим Цвіренко Цвіренко Максим Картинка 76’ Геник Василь Василь Геник 34
30 Лукас Вентура Лопес Вентура Лопес Лукас Картинка 84’ Картинка 18’ Картинка 49’ Кузьмин Роман Роман Кузьмин 7
60 Дмитро Поспєлов Поспєлов Дмитро (К) Картинка 29’ Картинка 53’ Воробчак Назарій Назарій Воробчак 15
77 Антон Савін Савін Антон Картинка 68’ Картинка 72’ Картинка 68’ Семотюк Владислав Владислав Семотюк 17
97 Дерек Фрейтас Рібейро Фрейтас Рібейро Дерек Картинка 72’ Картинка 83’ Барчук Роман Роман Барчук 90
12 Арсен Бєліменко Бєліменко Арсен Новак Андрій Андрій Новак 54
81 Денис Дьяков Дьяков Денис Картинка 88’ Бойко Тарас Тарас Бойко 33
4 Іван Коваленко Коваленко Іван Бочкур Роман Роман Бочкур 27
6 Чідера Келіт Аніх Аніх Чідера Келіт Картинка 63’ Дербах Василь Василь Дербах 6
7 Максим Єрмоленко Єрмоленко Максим Картинка 72’ Картинка 90+4’ Картинка 53’ Дитко Роман Роман Дитко 96
9 Сергій Давидов Давидов Сергій Картинка 84’ Картинка 76’ Картинка 89’ Шпирка Юрій Юрій Шпирка 99
11 Михайло Стороженко Стороженко Михайло Картинка 68’ Картинка 88’ Цюцюра Василь Василь Цюцюра 14
14 Ярослав Дехтяренко Дехтяренко Ярослав Картинка 83’
20 Сергій Романов Романов Сергій Картинка 25’ Картинка 46’
95 Максим Банасевич Банасевич Максим Картинка 46’ Картинка 78’
Головний тренер: Головний тренер:
Хруслов В'ячеслав Михайлович Ковалюк Володимир Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору