ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Омельченко О.В.
Асистент 1 Висоцький В.О.
Асистент 2 Запороженко Д.І.
4-ий арбітр Блавацький Р.А.
26 ТУР
24.07.2020 19:00
"СКІФ" м. Львів
Гляд.
0
Темп.
24 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Овчар М.М.
Рух
“Рух”
2:1
(1:0)
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
“Рух”
“Гірник-Спорт”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
20’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
44’
Картинка
Картинка
7’
Картинка
38’
46’
Картинка
52’
Картинка
55’
Картинка
66’
Картинка
70’
Картинка
74’
Картинка
75’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
56’
Картинка
64’
Картинка
65’
Картинка
72’
Картинка
76’
Картинка
82’
Картинка
83’
“Рух” СКЛАДИ КОМАНД “Гірник-Спорт”
21 Роман Мисак Мисак Роман Данкович Роман Роман Данкович 25
90 Володимир Заставний Заставний Володимир Картинка 44’ ,52’ Картинка Картинка 76’ Дяченко Семен Семен Дяченко 2
4 Ігор Дуць Дуць Ігор (К) Картинка 66’ Карась Данило Данило Карась 3
25 Максим Білий Білий Максим Картинка 75’ Білий Іван Іван Білий 12
44 Тарас Саків Саків Тарас Картинка 56’ Моісеєнко Олексій Олексій Моісеєнко 4
18 Ярослав Мартинюк Мартинюк Ярослав Картинка 82’ Збунь Олексій Олексій Збунь 19
14 Іван Брікнер Брікнер Іван Картинка 46’ Сорокин Андрій Андрій Сорокин 5
77 Іван Калюжний Калюжний Іван Картинка 20’ Картинка 90’ Картинка 54’ Картинка 64’ (К) Корольков Володимир Володимир Корольков 8
99 Ростислав Русин Русин Ростислав Картинка 70’ Картинка 38’ Малишкін Ілля Ілля Малишкін 16
20 Антві Ернест Ернест Антві Картинка 66’ Картинка 72’ Твердохліб Єгор Єгор Твердохліб 22
22 Олег Синиця Синиця Олег Картинка 55’ Картинка 7’ Картинка 65’ Картинка 83’ Бойко Олексій Олексій Бойко 9
29 Олександр Ільющенков Ільющенков Олександр Ситников Антон Антон Ситников 1
3 Руслан Марушка Марушка Руслан Картинка 90’ Картинка 83’ Герасимець Сергій Сергій Герасимець 21
73 Михайло Калугін Калугін Михайло Картинка 72’ Хомченко Віктор Віктор Хомченко 7
30 Юрій Копина Копина Юрій Картинка 55’ Картинка 64’ Батюшин Юрій Юрій Батюшин 23
7 Юрій Климчук Климчук Юрій Картинка 70’ Картинка 56’ Лозовий Євгеній Євгеній Лозовий 10
97 Микола Кухаревич Кухаревич Микола Картинка 66’ Картинка 74’ Чепелюк Олександр Олександр Чепелюк 6
28 Андрій Коробенко Коробенко Андрій Картинка 46’ Суханов Сергій Сергій Суханов 17
26 Раті Ардазішвілі Ардазішвілі Раті Векляк Богдан Богдан Векляк 14
11 Станіслав Біленький Біленький Станіслав Картинка 76’ Шопін Володимир Володимир Шопін 18
10 Дос Габріель Габріель Дос Чередниченко Ілля Ілля Чередниченко 24
23 Богдан Бойчук Бойчук Богдан
Головний тренер: Головний тренер:
Федик Іван Зінонович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору