ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Копієвський В.В.
Асистент 1 Нижник В.О.
Асистент 2 Журибіда В.В.
4-ий арбітр Райда М.М.
27 ТУР
29.07.2020 18:00
"Минай" с. Минай
Гляд.
0
Темп.
28 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Шандор А.А.
Минай
“Минай”
1:0
(1:0)
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
“Минай”
“Гірник-Спорт”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
26’
Картинка
30’
Картинка
transparent
42’
Картинка
43’
Картинка
66’
Картинка
68’
Картинка
75’
Картинка
83’
Картинка
84’
Картинка
Картинка
61’
Картинка
70’
Картинка
72’
Картинка
79’
Картинка
80’
Картинка
90’
“Минай” СКЛАДИ КОМАНД “Гірник-Спорт”
1 Андрій Попович Попович Андрій Ситников Антон Антон Ситников 1
29 Максим Жичиков Жичиков Максим Картинка 30’ Картинка 80’ Суханов Сергій Сергій Суханов 17
95 Петро Стасюк Стасюк Петро Векляк Богдан Богдан Векляк 14
15 Олександр Маткобожик Маткобожик Олександр Карась Данило Данило Карась 3
23 Андрій Ткачук Ткачук Андрій Шопін Володимир Володимир Шопін 18
3 Олег Допілка Допілка Олег Картинка 66’ Лозовий Євгеній Євгеній Лозовий 10
17 Данило Книш Книш Данило Картинка 75’ Картинка 61’ Картинка 72’ Чепелюк Олександр Олександр Чепелюк 6
90 Артур Карноза Карноза Артур Картинка 43’ Картинка 89’ (К) Батюшин Юрій Юрій Батюшин 23
7 Анатолій Нурієв Нурієв Анатолій Картинка 90’ Хомченко Віктор Віктор Хомченко 7
20 Василь Пиняшко Пиняшко Василь (К) Картинка 43’ Картинка 68’ Картинка 83’ Картинка 70’ Герасимець Сергій Сергій Герасимець 21
77 Богдан Оринчак Оринчак Богдан Картинка 26’ Картинка 42’ Картинка 79’ Чередниченко Ілля Ілля Чередниченко 24
12 Андрій Черепко Черепко Андрій Данкович Роман Роман Данкович 25
21 Олексій Шпак Шпак Олексій Картинка 43’ Картинка 90’ Корольков Володимир Володимир Корольков 8
10 Владислав Микуляк Микуляк Владислав Моісеєнко Олексій Олексій Моісеєнко 4
8 Ігор Вагін Вагін Ігор Картинка 75’ Білий Іван Іван Білий 12
2 Володимир Корнутяк Корнутяк Володимир Картинка 70’ Бойко Олексій Олексій Бойко 9
26 Роман Никитюк Никитюк Роман Картинка 66’ Дяченко Семен Семен Дяченко 2
27 Рустам Ахмедзаде Ахмедзаде Рустам Картинка 42’ Картинка 84’ Картинка 89’ Сорокин Андрій Андрій Сорокин 5
18 Михайло Кополовець Кополовець Михайло Картинка 83’ Картинка 80’ Малишкін Ілля Ілля Малишкін 16
Картинка 72’ Твердохліб Єгор Єгор Твердохліб 22
Головний тренер: Головний тренер:
Кобін Василь Васильович Жабченко Ігор Валентинович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору