ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Деревінський О.О.
Асистент 1 Чос М.В.
Асистент 2 Клименко Т.А.
4-ий арбітр Висоцький В.О.
28 ТУР
03.08.2020 18:00
"Славутич-Арена" м. Запоріжжя
Гляд.
0
Темп.
26 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Кран О.В.
Металург
“Металург”
1:0
(1:0)
Прикарпаття
“Прикарпаття”
“Металург”
“Прикарпаття”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
29’
Картинка
transparent
38’
Картинка
transparent
Картинка
38’
46’(4)
Картинка
50’
Картинка
53’
Картинка
81’
Картинка
83’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
62’
Картинка
62’
Картинка
74’
Картинка
85’
Картинка
86’
“Металург” СКЛАДИ КОМАНД “Прикарпаття”
1 Ярослав Котляров Котляров Ярослав Новак Андрій Андрій Новак 54
47 Денис Бєлоусов Бєлоусов Денис Картинка 85’ Борисевич Роман Роман Борисевич 31
5 Едуард Сарапій Сарапій Едуард (К) (К) Бочкур Роман Роман Бочкур 27
23 Євгеній Сухіна Сухіна Євгеній Француз Василь Василь Француз 3
18 Владислав Кравченко Кравченко Владислав Картинка 50’ Картинка 53’ Сікач Микола Микола Сікач 12
6 Єгор Шалфєєв Шалфєєв Єгор Картинка 29’ Картинка 86’ Вацеба Андрій Андрій Вацеба 8
27 Євген Трояновський Трояновський Євген Геник Василь Василь Геник 34
10 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 38’ Картинка 46’(2) Картинка 62’ Воробчак Назарій Назарій Воробчак 15
33 Дмитро Лихобабенко Лихобабенко Дмитро Картинка 81’ Картинка 83’ Картинка 38’ Картинка 46’ Семотюк Владислав Владислав Семотюк 17
59 Богдан Могильний Могильний Богдан Картинка 46’(3) Сондей Іван Іван Сондей 21
8 Костянтин Черній Черній Костянтин Картинка 46’(4) Картинка 62’ Картинка 74’ Барчук Роман Роман Барчук 90
21 Богдан Петриченко Петриченко Богдан Вульчин Остап Остап Вульчин 26
25 Дмитро Крапивний Крапивний Дмитро Картинка 46’(2) Бойко Тарас Тарас Бойко 33
44 Тимофій Сухар Сухар Тимофій Картинка 53’ Дербах Василь Василь Дербах 6
9 Олексій Сидоров Сидоров Олексій Картинка 46’(4) Шпирка Юрій Юрій Шпирка 99
11 Олексій Щебетун Щебетун Олексій Картинка 74’ Цюцюра Василь Василь Цюцюра 14
4 Дмитро Скоблов Скоблов Дмитро Картинка 62’ Дитко Роман Роман Дитко 96
77 Юрій Сачко Сачко Юрій Картинка 83’ Картинка 46’ Кузьмин Роман Роман Кузьмин 7
99 Дмитро Олійник Олійник Дмитро
28 Владислав Бобров Бобров Владислав
15 Святослав Шевчук Шевчук Святослав Картинка 46’(3)
16 Микита Лапко Лапко Микита
7 Тимур Кораблін Кораблін Тимур
Головний тренер: Головний тренер:
Годін Олексій Вячиславович Ковалюк Володимир Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору