ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Блавацький Р.А.
Асистент 1 Скобля В.С.
Асистент 2 Коротін В.І.
4-ий арбітр Коваленко А.А.
28 ТУР
03.08.2020 18:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
0
Темп.
25 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Деревінський О.М.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
2:0
(1:0)
Авангард
“Авангард”
“Гірник-Спорт”
“Авангард”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
39’
Картинка
44’
Картинка
Картинка
22’
55’
Картинка
75’
Картинка
78’
Картинка
81’
Картинка
90+5’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
55’(2)
Картинка
64’
Картинка
70’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Авангард”
1 Антон Ситников Ситников Антон Солдатенко Вадим Вадим Солдатенко 38
17 Сергій Суханов Суханов Сергій Картинка 22’ Картинка 46’ Воробєй Максим Максим Воробєй 18
14 Богдан Векляк Векляк Богдан Картинка 44’ Сидоренко Дмитро Дмитро Сидоренко 2
3 Данило Карась Карась Данило Мірошник Роман Роман Мірошник 3
18 Володимир Шопін Шопін Володимир Картинка 77’ Сухаров Олександр Олександр Сухаров 43
10 Євгеній Лозовий Лозовий Євгеній Картинка 39’ Картинка 70’ Сеницький Юрій Юрій Сеницький 19
6 Олександр Чепелюк Чепелюк Олександр Картинка 81’ Полюлях Микита Микита Полюлях 77
21 Сергій Герасимець Герасимець Сергій Картинка 55’ Картинка 46’(2) Лобов Олексій Олексій Лобов 55
23 Юрій Батюшин Батюшин Юрій (К) Мурза Артур Артур Мурза 70
7 Віктор Хомченко Хомченко Віктор Картинка 43’ Картинка 80’ Картинка 64’ Матяж Іван Іван Матяж 9
24 Ілля Чередниченко Чередниченко Ілля Картинка 75’ Картинка 55’(2) (К) Собко Віталій Віталій Собко 10
25 Роман Данкович Данкович Роман Денчук Артур Артур Денчук 75
22 Єгор Твердохліб Твердохліб Єгор Брюхов Ілля Ілля Брюхов 4
8 Володимир Корольков Корольков Володимир Картинка 46’ Дворовенко Владислав Владислав Дворовенко 50
16 Ілля Малишкін Малишкін Ілля Картинка 70’ Долінський Денис Денис Долінський 14
12 Іван Білий Білий Іван Сухомлин Едуард Едуард Сухомлин 16
9 Олексій Бойко Бойко Олексій Картинка 55’ Картинка 78’ Картинка 55’(2) Близнюк Володимир Володимир Близнюк 28
5 Андрій Сорокин Сорокин Андрій Картинка 81’ Картинка 89’ Нехтій Владислав Владислав Нехтій 7
4 Олексій Моісеєнко Моісеєнко Олексій Плечій Ярослав Ярослав Плечій 26
2 Семен Дяченко Дяченко Семен Картинка 64’ Цибульник Олександр Олександр Цибульник 5
19 Олексій Збунь Збунь Олексій Картинка 75’ Картинка 90+5’ Картинка 46’(2) Дедяєв Андрій Андрій Дедяєв 22
13 Олександр Петрусенко Петрусенко Олександр Картинка 80’
26 Георгій Клімов Клімов Георгій
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Косевич Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору